Національний лоукостер SkyUp літатиме 55 маршрутами

Čytaty latynkoju
Національний лоукостер SkyUp літатиме 55 маршрутами

За результатами засідання комісії 30 травня, новому українському авіаперевізнику нададуть права на польоти по внутрішніх регулярних маршрутах з Києва, Львова та Харкова до Одеси на необмежений період.

Які маршрути іще тепер офіційно дозволили українському лоукостеру

Комісія схвалила заявки SkyUp на польоти за міжнародними регулярними маршрутами з Києва до Барселони, Ларнаки, Ріміні, Аліканте, Пальма-де-Майорки, Батумі, Бургаса, Варни, Тенеріфе, Тирани.

З Харкова схвалені заявки на польоти до Барселони, Ларнаки, Ріміні і Бургаса. Зі Львова до Барселони і Ларнаки,із Запоріжжя до Барселони, а також з Одеси до Барселони, Ріміні, Ларнаки. Права будуть видані без обмеження терміну дії.

Відзначимо, що комісія Державіаслужби рекомендувала голові відомства видати права авіакомпанії на вчинення ще й міжнародних чартерних рейсів з Києва в Анталію, Даламан, Бодрум, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват, Тирану, Батумі, Монастір. А іще:

  • З Харкова в Анталью, Даламан, Бодрум, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват
  • Зі Львова в Анталью, Даламан, Бодрум, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват
  • З Одеси в Анталью, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват.
  • З Чернівців в Анталію , з Вінниці в Анталью, з Херсона в Анталью, із Запоріжжя в Анталью, Шарм-ель-Шейх і Тіват.

Згідно з озвученими планами, перші регулярні рейси авіакомпанія почне виконувати наприкінці червня за маршрутами Київ-Одеса і Харків-Одеса. SkyUp буде продавати квитки на внутрішні рейси по Україні за ціною від 499 гривень в одну сторону. Як заявили в Мінінфраструктури, в 2018 році SkyUp перевезе близько 650 тис пасажирів і збільшить флот до п’яти літаків. Надалі компанія планує збільшувати свій парк на три літаки на рік.

Додамо, що національний лоукостер SkyUp розпочавНаціональний лоукостер SkyUp розпочав польоти польоти у  травні 2018 року.