У Львові буде проїзний абонемент спільно з велопрокатом Nextbike

Čytaty latynkoju
У Львові буде проїзний абонемент спільно з велопрокатом Nextbike

Виконавчий комітет Львівській міської ради затвердив новий тип проїзного документу у міському електротранспорті. До кінця червня 2018 року у Львові з’являться спільні абонементи сервісу велопрокату Nextbike та «Львівелектротрансу». Інформацію про це повідомили у «Твоє місто». На часі дізнатися більше про новий абонемент та те, як і за якою ціною можна буде ним скористатися. Новинка почне працювати вже найближчим часом.

Як працюватиме новий абонемент

Придбавши цей абонемент, користувачі зможуть брати велосипеди на прокат у мережі станцій Nextbike та користуватися послугами електротранспорту одночасно. Вартість такого абонементу на місяць використання складатиме 250 грн. З цієї суми 100 грн отримуватиме державне підприємство «Львівелектротранс», повідомили представники компанії.

Пізніше у Nextbike повідомили, що відтепер кожен, хто купує подібну картку, отримує місячний проїзний в львівському електротранспорті безкоштовно у додатку або на електронну пошту. Також за інформацією Tvoemisto.tv, речник «Львівелектротрансу» Іван Бондар повідомив про плани спільно з ЛКП «Центр розвитку туризму» запустити туристичний абонемент – Lviv PASS. ЗА умови купівлі цього абонементу пасажири зможуть не лише користування електротранспортом, але й стати відвідувачем муніципальних музеїв, галерей та інших місць для відпочинку, котрі долучаться до системи. Загальний перелік пунктів прокату велосипедів від мережі Nextbike у Львові можна переглянути на окремій онлайн-мапі:

Нагадаємо, раніше ми інформувалиУ Києві з’явиться 27 пунктів велопрокату про запуск нових пунктів велопрокату в українській столиці.