У США тестують автономери на електронному чорнилі

Čytaty latynkoju
У США тестують автономери на електронному чорнилі

Електронні автомобільні номери спростять оновлення реєстраційних даних машини, а також збільшить розпізнаваність водія за допомогою відеокамер. У майбутньому на автомобільні номери можна буде виводити рекламні оголошення для водіїв та пішоходів у США.

Що відомо про електронні автономери 

Номерний знак буде попереджати поліцію про місцезнаходження автомобіля, а також про швидкість його руху. Варто зазначити, що влада Каліфорнії до кінця не вирішила, чи можна буде стежити за водіями автомобілів, оскільки це порушує відразу ж кілька федеральних законів.

Презентацію нової розробки можна переглянути у відео:

Додамо, що у Києві планують запуститиУ Києві започатковують мережу прокату електроавтомобілів мережу прокату електроавтомобілів. Столична мерія вирішила провести інвестиційний конкурс із залучення інвестора до реалізації проекту з облаштування дорожньої інфраструктури для функціонування екологічно чистого виду транспорту – електрокарів та створення туристичної мережі їхнього прокату.

Нагадаємо, що «Київстар» створив«Київстар» створив смарт-додаток для автомобілістів смарт-додаток для автомобілістів. Аби це працювало, потрібно придбати два датчики та встановити додаток. Автовласники отримуватимуть сповіщення про удар автомобіля, відключення сигналізації, переміщення транспортного засобу чи ввімкнення запалення. Тому водій може швидко відреагувати та випередити викрадення, а також відслідкувати місцезнаходження свого авто.