fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Київстар» створив смарт-додаток для автомобілістів

«Kyїvstar» stvoryv smart-dodatok dlja avtomobilistiv
Оператор мобільного зв'язку «Київстар» запустив нову послугу «Автотрекінг». Вона дає можливість відслідковувати місцезнаходження машини за допомогою додатку на смартфоні
Operator mobiľnogo zv'jazku «Kyїvstar» zapustyv novu poslugu «Avtotreking». Vona daje možlyvisť vidslidkovuvaty misceznahodžennja mašyny za dopomogoju dodatku na smartfoni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Аби це працювало, потрібно придбати два датчики та встановити додаток. Автовласники отримуватимуть сповіщення про удар автомобіля, відключення сигналізації, переміщення транспортного засобу чи ввімкнення запалення. Тому водій може швидко відреагувати та випередити викрадення, а також відслідкувати місцезнаходження свого авто. Як це працює. Розумна сигналізація дозволяє контролювати стан та місцезнаходження машини за допомогою додатку на смартфоні та двох датчиків. За умови придбання повного пакету послуги Автотрекінг в автомобіль розміщуються два пристрої. Автоінформер контролює стан автомобіля в реальному часі (підключається до електромережі машини).  GPS-трекер Автомаяк надсилає інформацію власнику кілька разів на добу (ховається в авто). На смартфон встановлюється безкоштовний додаток. У результаті чого автомобіль буде під наглядом. Нагадаємо, що Київстар запустив послугу Mobile ID. Сервіс дає можливість електронної ідентифікації особистості для отримання електронних послуг.
Реклама 👇 Замовити

Аби це працювало, потрібно придбати два датчики та встановити додаток. Автовласники отримуватимуть сповіщення про удар автомобіля, відключення сигналізації, переміщення транспортного засобу чи ввімкнення запалення. Тому водій може швидко відреагувати та випередити викрадення, а також відслідкувати місцезнаходження свого авто.

Як це працює

«Розумна» сигналізація дозволяє контролювати стан та місцезнаходження машини за допомогою додатку на смартфоні та двох датчиків. За умови придбання повного пакету послуги «Автотрекінг» в автомобіль розміщуються два пристрої. «Автоінформер» контролює стан автомобіля в реальному часі (підключається до електромережі машини).  GPS-трекер «Автомаяк» надсилає інформацію власнику кілька разів на добу (ховається в авто). На смартфон встановлюється безкоштовний додаток. У результаті чого автомобіль буде під наглядом.

Нагадаємо, що «Київстар» запустив«Київстар» створив смарт-додаток для автомобілістів 1«Київстар» запустив послугу Mobile ID послугу Mobile ID. Сервіс дає можливість електронної ідентифікації особистості для отримання електронних послуг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: