H&M розробляє голосового помічника для дизайну інтер’єрів

Čytaty latynkoju
H&M розробляє голосового помічника для дизайну інтер’єрів

Компанія представила свою розробку на конференції Stockholm Fashion Tech Talks. Голосовий додаток H&M Home Stylist буде працювати на базі Google Assistant і пропонувати персоналізовані пропозиції щодо прикрашання інтер’єру будинку.

Навіщо в H&M створили голосовий додаток

У компанії вказують, що це одне з перших голосових додатків в сфері моди і дизайну інтер’єрів. Компанія відзначає, що програма розробляється і тестується з урахуванням побажань користувачів.

У травні 2018 року стало відомо, що виробник одягу та аксесуарів почне підбирати асортимент для своїх магазинів за допомогою штучного інтелекту. Таке рішення компанії стало відповіддю на 10-квартальне зниження зіставних продажів.

«У групі H&M ми постійно працюємо над інноваціями, які створюють надзвичайний досвід для клієнтів. Індустрія моди швидко змінюється, і технології зараз важливіши, ніж будь-коли, як засіб адаптації до постійно мінливого суспільства»

Елін Френдберг, розробник в H&M

Йдеться про підрозділ ритейлера, яке займається продажем товарів для будинку. Також компанія володіє брендами Monki, Cheap Monday, COS та іншими.

Про те, як шведська мережа магазинів та виробник одягу H&M приходить в Україну та хто відповідатиме за PR та маркетинг бренду у нашій країні ми розповH&M в Україні: від історії бренду до призначення PR-директоркиідали в матеріалі Na chasi.