Metro пропонує рестораторам безкоштовні digital-сервіси

Čytaty latynkoju
Metro пропонує рестораторам безкоштовні digital-сервіси

Обидва digital-інструмента були розроблені компанією Hospitality.digital, яка входить до складу групи компаній Metro. Вони доступні для всіх HoReCa-клієнтів рітейлера у будь-якій країні присутності компанії безкоштовно.

Детальніше про сервіс EatBU

Згідно з аналітичними даними компанії, близько 43% українських ресторанів наразі не мають власних веб-сайтів. Саме для таких клієнтів було розроблено сервіс EatBU – автоматизований інструмент для створення сайтів за декілька хвилин. Сервіс розробили спеціально для HoReCa-бізнесу, тому він включає лише важливі для ресторану чи готелю блоки. Наприклад, загальний опис закладу, меню, години роботи, варіанти оплати, спеціальні послуги тощо.

При створенні сайту можна завантажити власні фотографії закладу або вибрати з понад 500 зображень, доступних у банку даних сервісу. Також можна налаштувати кольорові схеми та максимально персоналізувати дизайн сторінки, зберігши при цьому стилістику та зручність для користувача. Веб-сайти, створені за допомогою сервісу EatBU, матимуть інтерфейс, що автоматично підлаштовуватиметься під будь-який екран, браузер та ґаджет.

Інструмент, що дозволяє бронювати столики онлайн

Ще один сервіс від Metro – це інструмент онлайн-резервування столів. Він доступний як для користувачів сервісу EatBU, так і для закладів, які вже мають власний веб-сайт. Сервіс дає змогу власникам ресторанів автоматично або вручну підтверджувати резерв столиків, та відправляти гостю нагадування про візит до ресторану заздалегідь. Це дасть можливість зменшити кількість нереалізованих резервувань столиків. Також інструмент пропонуватиме гостю залишити відгук протягом 24 годин після візиту в ресторан.
Окрім цього, сервіс онлайн-резервування серед додаткових фукцій, матиме програми лояльності для постійних клієнтів та аналітику для закладів.

Нагадаємо,  що Na chasi публікувало20 корисних інструментів для онлайн-маркетолога добірку корисних онлайн-сервісів, що стануть у нагоді для вирішення різноманітних повсякденних задач із онлайн-маркетингу