Реклама

McDonald’s відкрив другий ресторан в Україні в форматі «досвід майбутнього»

Čytaty latynkoju
McDonald’s відкрив другий ресторан в Україні в форматі «досвід майбутнього»

Як повідомляє RAU з посиланням на прес-службу компанії, 30 травня українська мережа McDonald’s поповнилася новим закладом в Черкасах. Площа закладу мережі склала 183,5 квадратних метрів.

Що передбачає новий формат «досвід майбутнього»

Перший об’єкт з впровадженим форматом «досвід майбутнього» відкрили в Києві в березні 2018 року. В закладі плануються запровадити такі нововведення:

  • Новий принцип роботи касової зони

Прилавок розділений на дві частини – для замовлення і отримання страв. Отже, відвідувачі, які очікують замовлення, і відвідувачі, які роблять замовлення, не заважають один одному.

  • Експерт з гостинності

Його завдання – бути уважним до відвідувачів, помічати їх потреби і оперативно на них реагувати. А саме допомогти родині в пошуку вільного столика, іноземцю — розібратися в меню, підказати клієнтові, де можна підзарядити гаджет тощо. Та загалом інформувати людей про нові способи обслуговування в ресторані.

  • Термінали самообслуговування

Три термінали самообслуговування в залі дозволяють відвідувачам спокійно і без поспіху оглянути всі страви з меню в електронному форматі, зробити замовлення і оплатити його за допомогою карти або готівкою на касі. Потім забрати страви в зоні видачі.

  • Обслуговування за столиками

Протягом літа в новому закладі буде введено обслуговування за столиками – це революція в McDonald’s, оскільки мережа завжди була закладом самообслуговування. У ресторані з досвідом майбутнього відвідувач зможе замовити страви через термінал самообслуговування або на касі, а потім чекати замовлення за столиком. Співробітник ідентифікує користувача за допомогою спеціального пристрою і принесе страви.

До слова, раніше в матеріалі Na chasi ми повідомлялиВ українських McDonald’s обслуговуватимуть за столиками про те, що в нових ресторанах франшизи введуть функцію подачі замовлення до столика.