Український стартап із 3D-сканування оцінили до $10 млн

Čytaty latynkoju
Український стартап із 3D-сканування оцінили до $10 млн

Засновник стартапу Вадим Роговський вже 2 роки займається розвитком стартапу 3DLOOK. Його технологія дозволяє побудувати 3D-модель людини за світлиною з огляду на реальні розміри тіла. За час роботи в стартап вклали до $1 млн – частково кошти надійшли від інвесторів, які вірять у перспективність технології, частково це були особисті гроші Роговського.

Що варто знати про плани одеської команди із 3D-сканування

У розмові із виданням AIN.UA Роговський заявив, що в нього немає мети продавати бізнес. Натомість він прагне зробити продукт, який стане галузевим стандартом. Нещодавно команда побувала в акселераторі Boost.vc у Кремнієвій Долині:

«У США знають цей акселератор, знають Тіма Дрейпера – це допомагає стартапам в майбутньому: навіть зараз іноді можу попросити про якомусь інтро, знайомстві — все охоче допомагають. Останнє, але не менш важливе, — дали гроші, додаткові бонуси у вигляді послуг», — розповів виданню Роговський.

З 2017 року він розвиває активно 3DLOOK, а з січня 2018-го залишив пост керівника у Clickky, який раніше очолював

Український стартап із 3D-сканування оцінили до $10 млн

Нещодавно український стартап залучив $450 тис від UVentures. За словами Роговського, оцінка бізнесу компанії нині прямує до $10 млн. Точну вартість компанії він не розкриває, але говорить, що зараз компанія активно шукає та залучає найкращих фахівців із машинного навчання. Також у планах — активна участь у виставках та конференціях на релевантні тематики за кордоном. Саме на це розширення та пошук нових кадрів і ринків і підуть венчурні кошти інвесторів.

Раніше ми розповідали вам історіюІсторія Kwambio — творців 3D-принтерів для General Electric із Одеси іншого успішного одеського проекту — Kwambio. | На головному фото — CEO 3DLOOK Вадим Роговський