Український стартап зібрав $500 тис на створення VR-аксесуарів

Čytaty latynkoju
Український стартап зібрав $500 тис на створення VR-аксесуарів

Українці не лише зібрали стартову суму для проекту усього за 75 хвилин. Проект Feel VR провів загальну успішну кампанію та залучив для створення ігрового керма та педалів $500+ тис. Початкова сума мала складати лише $60 тис. Це — один із рекордних показників для проектів з України.

Що варто знати про Feel VR

Проект з України зробив ставку на високу чутливість технологій та порівняно низьку вартість готових ґаджетів для затятих ґеймерів. Кермо в цій розробці оснащено технологією Direct Drive для ігор як із використанням віртуальної реальності, так і без неї. зазвичай пристрох для ігор із технологією Direct Drive використовують професійні ґеймери або ж користувачі фахових симуляторів. Вартість такого обладнання у стандартній комплектації може досягати кількох тисяч доларів. Український комплект коштуватиме гравцям усього $600.

Розробники мають намір скерувати кошти не лише на випуск готових виробів та доставку їх користувачам, але й на розширення проекту.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиЗа 4 роки ринок AR/VR-пристроїв зросте у 5 разів вам про те, що ринок VR- та AR-пристроїв зросте найближчим часом уп’ятеро.