fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

За 4 роки ринок AR/VR-пристроїв зросте у 5 разів

Za 4 roky rynok AR/VR-prystroїv zroste u 5 raziv
Ринок обладнання для віртуальної (VR) і доповненої реальностей (AR) виросте в п'ять разів в найближчі чотири роки, прогнозують в дослідницькій компанії CCS Insight/ У 2018 році продажі таких пристроїв будуть вимірюватися 22 млн штук, а у 2022-му - 121 млн. jдиниць
Rynok obladnannja dlja virtuaľnoї (VR) i dopovnenoї reaľnostej (AR) vyroste v p'jať raziv v najblyžči čotyry roky, prognozujuť v doslidnyćkij kompaniї CCS Insight/ U 2018 roci prodaži takyh prystroїv buduť vymirjuvatysja 22 mln štuk, a u 2022-mu - 121 mln. jdynyć
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У дослідженні йдеться, що VR-гарнітури для смартфонів, подібні Samsung Galaxy Gear, займуть більшу частину цього ринку в штуках, проте в грошах лідерами стануть автономні гаджети, на кшталт HTC Vive Focus і Microsoft HoloLens. На їх частку у 2022 році буде припадати дві третини виручки. Яка тенденція спостерігається зараз. Поки компанії неохоче купують розумні окуляри і шоломи. За підсумками 2017 року CCS Insight нарахували лише 24 тис AR-пристроїв, куплених представниками бізнесу в глобальному масштабі. У 2022 році продажі підскочать до 1 млн штук, а реалізація споживчого устаткування досягне 4,5 млн одиниць. Поки головним каталізатором продажів устаткування для віртуальної і доповненої реальностей залишаються ігри. Їх скачують 70% власників автономних VR-гарнітур і більше половини користувачів апаратів, залежних від смартфонів. Для апаратів VR/AR створюється велика кількість цікавого контенту, який, наприклад, повязаний з віртуальним туризмом, дистанційним участю в музичних концертах і віртуальних бесідах. Перегляд відео також користується популярністю, особливо серед користувачів телефонів. Про 8 жінок, які зуміли поєднати віртуальну реальність та мистецтво, ви можете почитати за посиланням. Віртуальну реальність усе ще можна віднести до зародкового стану технологій, але очікується, що до 2020 року вона стане $150 млрд індустрією. Оскільки технологія настільки нова й настільки відрізняється від того, що відбувається в Кремнієвій Долині, жінки-творці отримали рідкісні можливості починати з рівних ігрових умов.
Реклама 👇 Замовити

У дослідженні йдеться, що VR-гарнітури для смартфонів, подібні Samsung Galaxy Gear, займуть більшу частину цього ринку в штуках, проте в грошах лідерами стануть автономні гаджети, на кшталт HTC Vive Focus і Microsoft HoloLens. На їх частку у 2022 році буде припадати дві третини виручки.

Яка тенденція спостерігається зараз

Поки компанії неохоче купують «розумні» окуляри і шоломи. За підсумками 2017 року CCS Insight нарахували лише 24 тис AR-пристроїв, куплених представниками бізнесу в глобальному масштабі. У 2022 році продажі підскочать до 1 млн штук, а реалізація споживчого устаткування досягне 4,5 млн одиниць. Поки головним каталізатором продажів устаткування для віртуальної і доповненої реальностей залишаються ігри. Їх скачують 70% власників автономних VR-гарнітур і більше половини користувачів апаратів, залежних від смартфонів. Для апаратів VR/AR створюється велика кількість цікавого контенту, який, наприклад, пов’язаний з віртуальним туризмом, дистанційним участю в музичних концертах і віртуальних бесідах. Перегляд відео також користується популярністю, особливо серед користувачів телефонів.

Про 8 жінок, які зуміли поєднати віртуальну реальність та мистецтво, ви можете почитати за посиланнямЗа 4 роки ринок AR/VR-пристроїв зросте у 5 разів 1Як мисткині змінюють віртуальну реальність. Віртуальну реальність усе ще можна віднести до зародкового стану технологій, але очікується, що до 2020 року вона стане $150 млрд індустрією. Оскільки технологія настільки нова й настільки відрізняється від того, що відбувається в Кремнієвій Долині, жінки-творці отримали рідкісні можливості починати з рівних ігрових умов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: