Wikipedia оголошує конкурс статей про музику

Čytaty latynkoju
Wikipedia оголошує конкурс статей про музику

Основною метою проведення цього конкурсу є наповнення української Вікіпедії статтями про музику. Зараз в найпопулярнішій енциклопедії всього приблизно 29 тис статей про музику. Це становить менше, ніж 4% всієї кількості матеріалів.

Як взяти участь у конкурсі 

Для того, щоб взяти участь необхідно створити нову або суттєво доповнити наявну статтю про теорію музики, композиторів, виконавців тощо з використанням конкурсного шаблону. Їх оцінювання буде проходити за наступними критеріями: відповідність і розкриття теми, оформлення та розмір статті.

Переможцями конкурсу стануть 2 користувачі, які отримають приз у 5 тис грн. Також будуть оголошені додаткові номінації, переможці яких теж отримають цінні призи.

Нагадаємо, що нещодавно Вікіпедія проводилаВ Україні оголосили старт конкурсу наукових зображень конкурс наукових зображень. Призовий фонд складав 30 тис грн. Переможці визначалися у 7 категоріях:

  • «Люди в науці»
  • «Мікроскопія»
  • «Астрономія»
  • «Живі організми»
  • «Нефотографічні зображення»
  • «Колажі»
  • «Загальна категорія».

Додамо, що українська Wikipedia увійшлаУкраїнська Wikipedia потрапила до ТОП-20 у світі у ТОП-20 світових однойменних онлайн-енциклопедій. Число переглядів сторінок склало за місяць 58 млн (+ 8,6% до грудня 2016 року). За рік рейтинги українського сегменту світової енциклопедії піднялися на 2 позиції. За цими показниками україномовний розділ обігнав тайську і турецьку частину. У 2017 число змін української «Вікіпедії» перевищило 20 млн і склало 21,7 млн. За рік було створено понад 85 тис статей. Це — на 40% більше у порівнянні із 2016 роком. Загальна кількість статей перевищила 757 тис.