fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні оголосили старт конкурсу наукових зображень

V Ukraїni ogolosyly start konkursu naukovyh zobražeń
Цього року «Конкурс наукових фотографій 2017» пройде з 1 до 30 листопада і буде пов’язаний у часі зі Всесвітнім днем науки в ім’я миру й розвитку, який відзначається 10 листопада
Cogo roku «Konkurs naukovyh fotografij 2017» projde z 1 do 30 lystopada i bude pov’jazanyj u časi zi Vsesvitnim dnem nauky v im’ja myru j rozvytku, jakyj vidznačajeťsja 10 lystopada
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Завдяки конкурсу Вікіпедія наповниться якісними зображеннями, які б ілюстрували статті з різних наук: від археології до астрофізики.  Хто і як може стати учасниками конкурсу. Усі переможці отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазину на вибір. Призовий фонд складає 30 тис грн. Автори найкращих зображень будуть нагороджені цінними призами від Вікімедіа Україна. Нагородження відбудеться у грудні 2017 року, а найкращі зображення — опубліковані в друкованому вигляді. Переможці також візьмуть участь у міжнародному етапі, Світовому науковому конкурсі, який відбудеться у січні—лютому 2018 року. Зображення будуть оцінюватися кваліфікованим журі, яке складається з професійних науковців з різних галузей. Переможці будуть визначатися у 7 категоріях: Люди в науці Мікроскопія Астрономія Живі організми Нефотографічні зображення Колажі Загальна категорія. Під час акції Дні науки 11—12 листопада у 6 містах України (Київ, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Канів, Суми) можна буде зробити фотографії наукових дослідів та обладнання. Партнерами конкурсу цього року також є Міністерство науки і освіти України, Рада молодих вчених Національної академії наук України. Детальніше з регламентом можна ознайомитися за посиланням. Раніше ми розповідали вам про можливості для українських науковців.
Реклама 👇 Замовити

Завдяки конкурсу Вікіпедія наповниться якісними зображеннями, які б ілюстрували статті з різних наук: від археології до астрофізики. 

Хто і як може стати учасниками конкурсу

Усі переможці отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазину на вибір. Призовий фонд складає 30 тис грн. Автори найкращих зображень будуть нагороджені цінними призами від «Вікімедіа Україна». Нагородження відбудеться у грудні 2017 року, а найкращі зображення — опубліковані в друкованому вигляді. Переможці також візьмуть участь у міжнародному етапі, «Світовому науковому конкурсі», який відбудеться у січні—лютому 2018 року. Зображення будуть оцінюватися кваліфікованим журі, яке складається з професійних науковців з різних галузей. Переможці будуть визначатися у 7 категоріях:

  • «Люди в науці»
  • «Мікроскопія»
  • «Астрономія»
  • «Живі організми»
  • «Нефотографічні зображення»
  • «Колажі»
  • «Загальна категорія».

Під час акції «Дні науки» 11—12 листопада у 6 містах України (Київ, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Канів, Суми) можна буде зробити фотографії наукових дослідів та обладнання. Партнерами конкурсу цього року також є Міністерство науки і освіти України, Рада молодих вчених Національної академії наук України. Детальніше з регламентом можна ознайомитися за посиланням.

Раніше ми розповідали вам про можливостіВ Україні оголосили старт конкурсу наукових зображень 1Українські виші отримали доступ до міжнародного онлайн-архіву для науковців для українських науковців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: