Реклама

Українські конструктори Ugears продаватимуть у магазинах Disney

Čytaty latynkoju
Українські конструктори Ugears продаватимуть у магазинах Disney

Ugears – це перша компанія, чий бренд за останні 22 роки Disney погодився залишити на упаковці поряд зі своїм.

Що відомо про українсько-американську співпрацю

Конструктори Ugears будуть продаватися в 700 фірмових магазинах Disney вже в листопаді 2018 року. Для Disney українські розробники створили 5 моделей, 4 вже затвердили з Disney. Американці дали зразки, а українці розробили механіку моделей. Disney сам звернувся до української компанії з пропозицією про співпрацю. Переговори тривали 8 місяців, а Ugears довелося пройти жорсткий аудит.

Перевіряли фінансову звітність компанії, робочі місця, проводили інтерв’ю з співробітниками без присутності лінійних керівників. Необхідно було відповідати близько 400 вимогам для проходження аудиту. Українці це пройшли.

Нагадаємо, що в команді UGEARSВідео: Ugears представила 12 нових механічних конструкторів – 200 конструкторів, дизайнерів, майстрів. На сьогоднішній день в колекції UGEARS вже є 39 цікавих моделей. Наразі опрацьовується 200 ідей нових механізмів. У нову лінійку конструкторів Ugears увійшли Кінь-механоїд, Вежа-Аркбаліста, Млин-Башта, Поштовий диліжанс, Локомотив з Тендером «V-Експрес», Трімаран Меріхобус, Родстер, Авіатор, Байк, Тягач з напівпричепом і Сферокуб. Майже півтори тисячі людей з більше 60 країн світу підтримали кампанію «UGEARS: найцікавіше в еволюції механіки» на Kickstarter.

Деякі моделі мають свої великі прототипи, інші є унікальними версіями історичних механізмів. Більшість моделей самостійно рухаються завдяки гумомотору, системи шестерень, коліщат, тяг і гравітації. Моделі повністю укомплектовані всім необхідним для складання. Якість виготовлення деталей дуже висока – для вирізання елементів з фанерної дошки використовується лазерний метод. Складаються моделі за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 11 мовах.