fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відео: Ugears представила 12 нових механічних конструкторів

Video: Ugears predstavyla 12 novyh mehaničnyh konstruktoriv
У травні 2018 року українська компанія Ugears успішно завершила свою п’яту кампанію на міжнародній краудфандинговій платформі Kickstarter. Там вони  презентували 12 нових моделей, в основу яких лягли найцікавіші механізми від середньовіччя до наших днів
U travni 2018 roku ukraїnśka kompanija Ugears uspišno zaveršyla svoju p’jatu kampaniju na mižnarodnij kraudfandyngovij platformi Kickstarter. Tam vony  prezentuvaly 12 novyh modelej, v osnovu jakyh ljagly najcikaviši mehanizmy vid seredńoviččja do našyh dniv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У нову лінійку конструкторів Ugears увійшли Кінь-механоїд, Вежа-Аркбаліста, Млин-Башта, Поштовий диліжанс, Локомотив з Тендером V-Експрес, Трімаран Меріхобус, Родстер, Авіатор, Байк, Тягач з напівпричепом і Сферокуб. Майже півтори тисячі людей з більше 60 країн світу підтримали кампанію UGEARS: найцікавіше в еволюції механіки  на Kickstarter. Як виготовляли моделі . Деякі моделі мають свої великі прототипи, інші є унікальними версіями історичних механізмів. Більшість моделей самостійно рухаються завдяки гумомотору, системи шестерень, коліщат, тяг і гравітації. Моделі повністю укомплектовані всім необхідним для складання. Якість виготовлення деталей дуже висока – для вирізання елементів з фанерної дошки використовується лазерний метод. Складаються моделі за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 11 мовах. В моделях UGEARS застосовано багато новацій, які не зустрічаються в інших масштабних моделях. Один зі способів з’єднання деталей, що використовується в механізмах, є винаходом і захищений міжнародними патентами. На сьогоднішній день в колекції UGEARS вже є 39 цікавих моделей. Наразі опрацьовується 200 ідей нових механізмів. Інтернет-магазин виробів української кампанії – за посиланням. В команді UGEARS – 200 захоплених своєю працею конструкторів, дизайнерів, майстрів. Нагадаємо, що український проект Time 4 Machine від колишнього засновника Ugears успішно завершив кампанію на Kickstarter, зібравши понад $50 тис на найбільшій платформі колективного фінансування. Конструктор представляє собою набір металевих деталей, які можна зібрати в готову механічну модель — автомобіля, хокейного майданчика, годинника тощо. Ескізи конструктор-винахідник і автор розробки Денис Охріменко виготовляє власноруч. Особливість цих моделей — вони не є зразком стендового моделізму. Кожна модель є повністю авторським баченням стандартних речей, до яких ми звикли у побуті.
Реклама 👇 Замовити

У нову лінійку конструкторів Ugears увійшли Кінь-механоїд, Вежа-Аркбаліста, Млин-Башта, Поштовий диліжанс, Локомотив з Тендером «V-Експрес», Трімаран Меріхобус, Родстер, Авіатор, Байк, Тягач з напівпричепом і Сферокуб. Майже півтори тисячі людей з більше 60 країн світу підтримали кампанію «UGEARS: найцікавіше в еволюції механіки»  на Kickstarter.

Як виготовляли моделі 

Деякі моделі мають свої великі прототипи, інші є унікальними версіями історичних механізмів. Більшість моделей самостійно рухаються завдяки гумомотору, системи шестерень, коліщат, тяг і гравітації. Моделі повністю укомплектовані всім необхідним для складання. Якість виготовлення деталей дуже висока – для вирізання елементів з фанерної дошки використовується лазерний метод. Складаються моделі за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 11 мовах.

Ugears представила 12 нових механічних конструкторів

В моделях UGEARS застосовано багато новацій, які не зустрічаються в інших масштабних моделях. Один зі способів з’єднання деталей, що використовується в механізмах, є винаходом і захищений міжнародними патентами.

На сьогоднішній день в колекції UGEARS вже є 39 цікавих моделей. Наразі опрацьовується 200 ідей нових механізмів.

Ugears представила 12 нових механічних конструкторів

Інтернет-магазин виробів української кампанії – за посиланням.

Ugears представила 12 нових механічних конструкторів

В команді UGEARS – 200 захоплених своєю працею конструкторів, дизайнерів, майстрів.

Нагадаємо, що український проект Time 4 Machine від колишнього засновника Ugears успішно завершивВідео: Ugears представила 12 нових механічних конструкторів 1Український металевий конструктор зібрав $52 тис на Kickstarter кампанію на Kickstarter, зібравши понад $50 тис на найбільшій платформі колективного фінансування. Конструктор представляє собою набір металевих деталей, які можна зібрати в готову механічну модель — автомобіля, хокейного майданчика, годинника тощо. Ескізи конструктор-винахідник і автор розробки Денис Охріменко виготовляє власноруч. Особливість цих моделей — вони не є зразком стендового моделізму. Кожна модель є повністю авторським баченням стандартних речей, до яких ми звикли у побуті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: