ДФС запустила новий онлайн-сервіс для податкових накладних

Čytaty latynkoju
ДФС запустила новий онлайн-сервіс для податкових накладних

Для платників податку на додану вартість ДФС запроваджено новий онлайн-сервіс. Він забезпечує візуалізацію повної інформації щодо податкової накладної. Облік даних ведеться з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування кількісних і вартісних показників.

Як працює новий онлайн-сервіс

За словами представників Державної фіскальної служби, цей сервіс створений з метою недопущення платниками податку помилок при складанні розрахунків коригування до податкової накладної.

Доступ до інформації надано в приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету у розділі «ЄРПН». За заданими параметрами пошуку податкової накладної відображається остаточний розрахунок з урахування всіх послідуючих зареєстрованих до неї розрахунків коригування. При цьому можна переглянути такі параметри накладної:

  • Реєстраційний номер;
  • Ознака документа (ПН-0, РК-1);
  • Номер документа; Дата складання документа; Причина коригування (РК); Номер рядка ПН (номер рядка ПН, що коригується); Номер рядка в xml файлі;
  • Обсяги постачання без ПДВ; Кількість (ПН, гр.6) та інші показники.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиВ Україні змінять правила подання податкової звітності, що в Україні змінять правила подання податкової звітності.