fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні змінять правила подання податкової звітності

V Ukraїni zminjať pravyla podannja podatkovoї zvitnosti
З 1 січня 2019 року ДФС планує змінити подання звітності та сплати місцевих податків. Це пов’язано із запровадженням єдиного рахунку для сплати податків, який буде відкрито у казначействі
Z 1 sičnja 2019 roku DFS planuje zminyty podannja zvitnosti ta splaty miscevyh podatkiv. Ce pov’jazano iz zaprovadžennjam jedynogo rahunku dlja splaty podatkiv, jakyj bude vidkryto u kaznačejstvi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Запровадження єдиного рахунку для сплати податків (крім ПДВ та акцизу з реалізації пального) передбачає подачу єдиної декларації з місцевих податків з автоматичним рознесенням коштів на рахунки територіальних громад. На часі дізнатися, як зміниться подання податкової звітності. У чому переваги запропонованих змін . Реалізація запропонованих змін, вказано у концепції, унеможливить помилково або надмірно сплачені платежі. Також це дозволить закумулювати всі переплати та недоплати на єдиному податковому рахунку. основне складне питання – це зміна законодавства. Головний комунікатор для ДФС по цій темі – парламентський комітет з питань податкової та митної політики. Проект змін подано до парламентського комітету.  Іще один проблемний момент, який потрібно вирішити – це зміна функціоналу казначейства та його територіальних підрозділів. Нагадаємо, що у 2019 році стартує система подання фінзвітності в е-форматі. Запуск нової системи планується на 1 квартал 2019 року, оскільки підприємства, що становлять суспільній інтерес, повинні складати і подавати фінансову звітність органам державної влади за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі саме з 2019 року.  Україна в цьому питанні має шанс стати лідером в Європі, адже на сьогодні така система впроваджена лише Голландією. Перехід на електронне складання та подання звітності дозволить створити базис для прозорої та ефективної економіки. Нова система дозволить здійснювати збирання, обробку, перевірку та розкриття регулярної фінансової звітності підприємств у єдиному електронному форматі, і базуватиметься на поширеному в світі стандарті iXBRL.
Реклама 👇 Замовити

Запровадження єдиного рахунку для сплати податків (крім ПДВ та акцизу з реалізації пального) передбачає подачу єдиної декларації з місцевих податків з автоматичним рознесенням коштів на рахунки територіальних громад. На часі дізнатися, як зміниться подання податкової звітності.

У чому переваги запропонованих змін 

Реалізація запропонованих змін, вказано у концепції, унеможливить помилково або надмірно сплачені платежі. Також це дозволить закумулювати всі переплати та недоплати на єдиному податковому рахунку. основне складне питання – це зміна законодавства. Головний комунікатор для ДФС по цій темі – парламентський комітет з питань податкової та митної політики. Проект змін подано до парламентського комітету.  Іще один проблемний момент, який потрібно вирішити – це зміна функціоналу казначейства та його територіальних підрозділів.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

В Україні змінять правила подання податкової звітності

Нагадаємо, що у 2019 році стартує В Україні змінять правила подання податкової звітності 1З 2019-го стартує система подання фінзвітності в е-форматісистема подання фінзвітності в е-форматі. Запуск нової системи планується на 1 квартал 2019 року, оскільки підприємства, що становлять суспільній інтерес, повинні складати і подавати фінансову звітність органам державної влади за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі саме з 2019 року.  Україна в цьому питанні має шанс стати лідером в Європі, адже на сьогодні така система впроваджена лише Голландією. Перехід на електронне складання та подання звітності дозволить створити базис для прозорої та ефективної економіки.

Нова система дозволить здійснювати збирання, обробку, перевірку та розкриття регулярної фінансової звітності підприємств у єдиному електронному форматі, і базуватиметься на поширеному в світі стандарті iXBRL.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: