«Укрзалізниця» планує ввести безконтактну оплату проїзду

Čytaty latynkoju
«Укрзалізниця» планує ввести безконтактну оплату проїзду

За словами в.о. голови правління компанії Євгена Кравцова, безконтактна оплата проїзду спершу буде випробувана на потягах, які курсуватимуть між станцією Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль.

Як працюватиме нова технологія на залізниці

Попередньо передбачено застосування двох нових для «Укрзалізниці» технологій оплати проїзду в поїздах. Першу встановлять на центральному вокзалі в Києві і в міжнародному аеропорту Бориспіль. Це будуть спеціальні термінали для продажу квитків за готівку і безготівкові кошти. Друга технологія передбачає надання пасажирам можливість розрахуватися за проїзд безпосередньо в потягах за технологією, яка вже успішно відпрацьована в київському метрополітені спільно з Ощадбанком.

Євген Кравцов додав, що після тестування безконтактних систем оплати на потягах в аеропорт Бориспіль ця технологія буде поширена і на інші потяги — приміські та далекого прямування.

Нагадаємо, що українські потяги продовжують відновлювати«Укрзалізниця» показала перші оновлені пасажирські вагони. Глава «Укрзалізниці» кілька тижнів тому Євген Кравцов оприлюднив фото вагонів поїздів після капітального ремонту. За його словами, оновлені вагони після ремонту практично не відрізняються від нових. Це дозволяє продовжити їх термін експлуатації, а пасажирам подорожувати з комфортом.

Глава «Укрзалізниці» заявив про плани щодо капітального-відновлювального ремонту 150 вагонів, ще у 1410 вагонах планують провести деповський ремонт, а 576 — відремонтувати капітально. З урахуванням того, що інвентарний парк вагонів залізниці становить 4477 одиниць, у 2018-му планують оновити майже половину.