ПриватБанк доплачуватиме за грошові перекази

Čytaty latynkoju
ПриватБанк доплачуватиме за грошові перекази

Саме в ПриватБанку доступні унікальні можливості отримання переказу RIA без візиту до банку: за телефоном, через Інтернет або мережу банківського самообслуговування. Про те, як банк доплачуватиме – на часі дізнатися більше.

Як працюють грошові перекази від RIA

Грошові перекази RIA з будь-якої країни світу можна отримати миттєво на банківські рахунки та картки через сервісний центр банку, онлайн-банк Приват24 або понад 19 тис банкоматів і терміналів самообслуговування.

Партнерство з RIA дає клієнтам ПриватБанку можливість надсилати грошові перекази в режимі 24/7, використовуючи інноваційні канали: термінали самообслуговування або Приват24. Окрім того, клієнти можуть переказувати гроші через найбільшу мережу агентів RIA, що включає понад 272 тис точок по всьому світі.

Наше партнерство з RIA, однією з найбільших світових систем грошових переказів, дає українцям ще більше можливостей підтримати своїх рідних і близьких, у якій би точці світу вони не перебували

Олексій Шабан, керівник Роздрібного бізнесу ПриватБанку

Нагадаємо, що ПриватБанк першим запускає? ПриватБанк першим запустить Apple Pay в Україні, – ЗМІ систему Apple Pay в Україні. Ще у листопаді 2017 року ПриватБанк був першим банком в Україні, який запустив Google Pay для смартфонів з ОС Android. За ним таку ж опцію запустили й «Ощадбанк» та інші банки.

Додамо, що у ПриватБанку нещодавно з’явиласяПриватБанк страхуватиме українців від комунальних боргів іще одна зручна опція: він страхуватиме українців від комунальних боргів. Нова послуга ПриватБанку допоможе українцям завжди залишатися з газом, електрикою, водою та опаленням.