fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ПриватБанк страхуватиме українців від комунальних боргів

PryvatBank strahuvatyme ukraїnciv vid komunaľnyh borgiv
ПриватБанк надав своїм клієнтам можливість застрахуватися від загрози заборгованості з оплати комунальних платежів. Програма «Страхування комунальних платежів» дозволяє гарантувати погашення комунальних боргів у разі втрати постійного місця роботи або працездатності
PryvatBank nadav svoїm klijentam možlyvisť zastrahuvatysja vid zagrozy zaborgovanosti z oplaty komunaľnyh plateživ. Programa «Strahuvannja komunaľnyh plateživ» dozvoljaje garantuvaty pogašennja komunaľnyh borgiv u razi vtraty postijnogo miscja roboty abo pracezdatnosti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова послуга ПриватБанку допоможе українцям завжди залишатися з газом, електрикою, водою та опаленням. Тепер можна застрахуватися від комунальних боргів. Як оформити страховку . Оформити страховку від комунальних боргів можна за допомогою кількох кліків через Інтернет-банк Приват24. Страхова сума може становити від 6 тис до 18 тис грн. Вартість страховки оплачується щомісяця – регулярним платежем від 27 грн. Нагадаємо, що ПриватБанк презентував міжнародний мобільний додаток для туристів. Він зручний для налагодження комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками. Тут є можливість онлайн-замовлення й оплати послуг картками будь-яких українських банків. Проект було презентовано для внутрішнього ринку України в липні 2017 року. Уже в серпні вийшла перша тестова версія продукту в чотирьох містах – Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. Зараз перші 500 добровольців можуть протестувати вже другу версію, із додатковими можливостями. Технічно проект спрямовано на поліпшення умов та якості поїздок по країні (як туристичних, так і ділових), він відкриває доступ до об’єктів української туристичної інфраструктури та створює систему знижок для постійних користувачів. Додамо, що ПриватБанк та Google запустили Android Pay. Україна стала 15-ю країною у світі, де Android Pay надає користувачам доступ до безконтактних розрахунків смартфонами. Якщо вчора Ощадбанк повідомив про готовність системи до безготівкових платежів, то сьогодні другий державний банк оголосив про підтримку технології таких платежів. Власники понад 20 млн активних карток ПриватБанку зможуть додати їх у сервіс Android Pay на своєму смартфоні. Це дає змогу використовувати телефон із NFC-чипом для оплат у мережі безконтактних терміналів, не використовуючи при цьому фізичну картку.
Реклама 👇 Замовити

Нова послуга ПриватБанку допоможе українцям завжди залишатися з газом, електрикою, водою та опаленням. Тепер можна застрахуватися від комунальних боргів.

Як оформити страховку 

Оформити страховку від комунальних боргів можна за допомогою кількох кліків через Інтернет-банк Приват24. Страхова сума може становити від 6 тис до 18 тис грн. Вартість страховки оплачується щомісяця – регулярним платежем від 27 грн.

Нагадаємо, що ПриватБанк презентувавПриватБанк страхуватиме українців від комунальних боргів 1ПриватБанк презентував міжнародний мобільний додаток для туристів міжнародний мобільний додаток для туристів. Він зручний для налагодження комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками. Тут є можливість онлайн-замовлення й оплати послуг картками будь-яких українських банків.

Проект було презентовано для внутрішнього ринку України в липні 2017 року. Уже в серпні вийшла перша тестова версія продукту в чотирьох містах – Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. Зараз перші 500 добровольців можуть протестувати вже другу версію, із додатковими можливостями. Технічно проект спрямовано на поліпшення умов та якості поїздок по країні (як туристичних, так і ділових), він відкриває доступ до об’єктів української туристичної інфраструктури та створює систему знижок для постійних користувачів.

Додамо, що ПриватБанк та Google запустилиПриватБанк страхуватиме українців від комунальних боргів 2ПриватБанк та Google оголосили про запуск Android Pay Android Pay. Україна стала 15-ю країною у світі, де Android Pay надає користувачам доступ до безконтактних розрахунків смартфонами. Якщо вчора Ощадбанк повідомив про готовність системи до безготівкових платежів, то сьогодні другий державний банк оголосив про підтримку технології таких платежів.

Власники понад 20 млн активних карток ПриватБанку зможуть додати їх у сервіс Android Pay на своєму смартфоні. Це дає змогу використовувати телефон із NFC-чипом для оплат у мережі безконтактних терміналів, не використовуючи при цьому фізичну картку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: