Nissan продає сонячні панелі для домашніх електростанцій

Čytaty latynkoju
Nissan продає сонячні панелі для домашніх електростанцій

Завдяки Nissan Energy Solar клієнти можуть контролювати, як і коли вони використовують вироблену домашньою електростанцією електроенергію. У якості системи зберігання енергії компанія пропонує використовувати нові або вживані акумулятори від електромобілів Nissan.

Чим вигідна пропозиція від Nissan 

Це максимізує використання матеріалів, придатних для вторинної переробки. Система значно знижує витрати вуглецевих викидів та енергоресурсів домовласників. Це відбувається за рахунок автоматизації потоків для оптимізації виробництва сонячної енергії і ємності акумулятора. Ціна на повністю інтегровані пакети продуктів Nissan Energy Solar стартує від £ 3881 ($5200 (включаючи постачання і установку сонячної електростанції із 6 панелей, системи управління домашньою енергією і 5% ПДВ).

Понад 880 000 чоловік у Великобританії вже використовують сонячні панелі і це повністю інтегроване рішення приносить нові можливості для того, щоб їхня кількість зросла в геометричній прогресії в найближчі роки

Гарет Дансмор, директор компанії Nissan в Європі

Нагадаємо, що швейцарські сонячні панелі планують виготовлятиШвейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні в Україні.  Технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.

Додамо, що у Вінниці також беруться виготовлятиУ Вінниці виготовлятимуть сонячні панелі сонячні панелі. Виконавчий комітет міської ради 1 березня прийняв рішення, про надання містобудівних умов та обмежень на проектування заводу з виробництва сонячних панелей по вул. С. Зулінського у Вінниці. Проектуванням та будівництвом займатиметься ТОВ «Несс Естейт».