fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Швейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні

Švejcarśki sonjačni paneli planujuť vyrobljaty v Ukraїni
В Україні планують розпочати виробництво сонячних панелей за технологією швейцарської компанії «Designergy», яка передбачає інтеграцію панелей у дахове покриття. Таким чином панелі мають 2 функції: виробництво електроенергії та термоізоляція будинку
V Ukraїni planujuť rozpočaty vyrobnyctvo sonjačnyh panelej za tehnologijeju švejcarśkoї kompaniї «Designergy», jaka peredbačaje integraciju panelej u dahove pokryttja. Takym čynom paneli majuť 2 funkciї: vyrobnyctvo elektroenergiї ta termoizoljacija budynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про можливість виготовлення таких пристроїв, як сонячні панелі, повідомляє агентство Держенергоефективності. Така інформація зявилася за результатами зустрічі голови відомства Сергія Савчука із засновником та генеральним директором швейцарської компанії-стартапу Designergy Даніелем Лепорі. В чому переваги технології. Як пояснив представник швейцарської компанії, технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця. За результатами зустрічі сторони домовилися опрацювати фінансову модель виробництва в Україні сонячних панелей за технологією швейцарської компанії Designergy та надалі розвивати співпрацю у цьому напрямі. Завдяки цій технології вирішуються такі проблеми, як скорочення втрат тепла у будинку та зменшення залежності від традиційних енергоресурсів. Наразі ми розширюємо горизонти та шукаємо нові ринки. У полі зору – Україна, яка має величезний потенціал для електрогенерації з енергії сонця та сприятливі кліматичні умови. Даніель Лепорі. засновник та генеральний директор компанії Designergy . Раніше стало відомо, що українець Євгеній Ерік створив жалюзі, які не лише захищають вашу квартиру, будинок чи офіс від сонця, але й генерують при цьому електроенергію. Вони здатні виробляти до сотні кіловатт щомісяця при відносно низькій ціні самого гаджета. Ті, хто зробив попереднє замовлення на Kickstarter та підтримав своїм внеском, отримають свій ґаджет у грудні 2017 року. Розробка вже отримала схвальні оцінки у блогосфері навіть на етапі попереднього замовлення.
10.08.2017,17:47
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Про можливість виготовлення таких пристроїв, як сонячні панелі, повідомляє агентство Держенергоефективності. Така інформація з’явилася за результатами зустрічі голови відомства Сергія Савчука із засновником та генеральним директором швейцарської компанії-стартапу «Designergy» Даніелем Лепорі.

В чому переваги технології

Як пояснив представник швейцарської компанії, технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.

Швейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні 1

За результатами зустрічі сторони домовилися опрацювати фінансову модель виробництва в Україні сонячних панелей за технологією швейцарської компанії «Designergy» та надалі розвивати співпрацю у цьому напрямі.

Завдяки цій технології вирішуються такі проблеми, як скорочення втрат тепла у будинку та зменшення залежності від традиційних енергоресурсів. Наразі ми розширюємо горизонти та шукаємо нові ринки. У полі зору – Україна, яка має величезний потенціал для електрогенерації з енергії сонця та сприятливі кліматичні умови

Даніель Лепорі, засновник та генеральний директор компанії «Designergy»

Раніше стало відомо, що українець Євгеній Ерік створив жалюзіШвейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні 2«Сонячні» жалюзі з України зібрали $50 тис на Kickstarter, які не лише захищають вашу квартиру, будинок чи офіс від сонця, але й генерують при цьому електроенергію. Вони здатні виробляти до сотні кіловатт щомісяця при відносно низькій ціні самого гаджета. Ті, хто зробив попереднє замовлення на Kickstarter та підтримав своїм внеском, отримають свій ґаджет у грудні 2017 року. Розробка вже отримала схвальні оцінки у блогосфері навіть на етапі попереднього замовлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: