Microsoft почне виробництво ґеймпадів для людей з інвалідністю

Čytaty latynkoju
Microsoft почне виробництво ґеймпадів для людей з інвалідністю

Новий пристрій від Microsoft призначений для сумісного використання з масивом існуючих периферійних пристроїв, щоби більшість людей з особливими потребами могли грати в ігри на Windows 10 та Xbox One. Новий ґеймпад можна також використати в якості бази, на яку можна додати будь-яку кількість адаптивних варіантів використання в іграх.

Як Microsoft планує розширити можливості для ігор

Ігрові контролери, особливо в їхній нинішній формі, можуть стати значним бар’єром для багатьох гравців, у яких є проблеми з опорно-руховим апаратом. Середовище ґеймерів стрімко зростає. Між тим, контролери для консолей теж не стали простішими. Сучасний контролер Xbox One пропонує 17 окремих кнопок та анлогові джойстики.

У адаптивному контролері Xbox буде внесено низку кардинальних змін. Це зроблено, щоби дати можливість якомога більшій кількості людей грати в ігри, навіть якщо у них функціонують не усі пальці або є незворотні травми верхніх кінцівок чи порушення рухливості:

Раніше ми розповідалиУ відтінках штучного інтелекту — головні анонси конференції Microsoft Build 2018 вам про основні анонси конференції для розробників, котру нещодавно провели у Microsoft.