У Дніпрі запустили R&D-центр та виробництво американської космічної компанії

Čytaty latynkoju
У Дніпрі запустили R&D-центр та виробництво американської космічної компанії

У Дніпрі представили новітній R&D-центр, де частину складових для ракет виготовляють не традиційним способом, а на 3D-принтері. Виробництво належить приватній американській компанії, заснованій вихідцем з України.

Що варто знати про новітню космічну компанію у Дніпрі

Нове підприємство, яке має на меті піднімати аерокосмічну галузь країни, відвідав Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Дніпропетровщину. Компанія Firefly Aerospace – приватна американська аерокосмічна компанія з головним офісом в Остіні (Техас). Вона розробляє легкі ракети-носії для запуску вантажів у космос. Компанію презентували у 2017 році. Її засновником є американський бізнесмен з українськими коренями Макс Поляков. Він придбав активи Firefly Space Systems. За його словами, вперше в історії США розглядають можливість співпраці у космічних питаннях з приватною компанією, чиє виробництво знаходиться в іншій країні.

Чим займатиметься українське виробництво

Ключовим напрямком діяльності дніпровського підприємства стануть дослідження та експериментальні розробки транспорту легкої категорії для орбітальних польотів. Тут також вироблятимуть компоненти та вузли для ракети компанії під назвою Alpha. Вона здатна доставляти на орбіту 1,6 т вантажу. Використовують її в основному для доставлення супутників на навколоземну орбіту.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про запускSpaceX запустить свою найбільшу ракету 6 лютого 2018-го новітньої ракети компанією Ілона Маска.