Українець запустив сервіс для таргетованої інтернет-реклами

Čytaty latynkoju
Українець запустив сервіс для таргетованої інтернет-реклами

Сервіс персональної реклами, який працює для для B2B-клієнтів, називається Influ2. Його було засновано українським підприємцем Дмитром Лисицьким. Із 15 травня сервіс доступний усім охочим. Про це повідомляє MarTech Today.

Що варто знати про новий сервіс

Використовуючи Influ2, рекламодавці можуть скеровувати свої рекламні оголошення на конкретний список людей. По кожній кампанії є змога відстеження взаємодії з окремими оголошеннями та повторного контакту з аудиторією, яка ці оголошення та кампанію побачила. Лисицький стверджує, що цей сервіс не має аналогів на рекламному ринку. «Коли користувач читає статтю, ви можете відстежити його і відправити пропозицію. Це більш доречна, ніж холодні дзвінки та робота каунт-менеджерів, котрі змушені контактувати з усіма підряд», — прокоментував концепцію запуску підприємець. Точність таргетування забезпечується за рахунок використання штучного інтелекту та машинного навчання.

Бета-версія сайту розпочала роботу восени 2017 року. Окрім пошуку інвесторів, команда проекту також була учасницею TechCrunch Disrupt у Нью-Йорку. Розмір ангельських інвестицій у проект склав $190 тис.

Українець запустив сервіс для таргетованої інтернет-реклами

Раніше ми інформувалиУкраїнський бот із реєстрації торгових марок оцінили у $750 тис вас про те, що українська команда, яка створила чат-бота для реєстрації торгових марок через Facebook, отримала оцінку свого проекту на рівні $750 тис.