fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український бот із реєстрації торгових марок оцінили у $750 тис

Ukraїnśkyj bot iz rejestraciї torgovyh marok ocinyly u $750 tys
Український бот-реєстратор торгових марок в месенджері Facebook PatentBot залучив інвестиції від акселератора Betatron в Гонконзі. Також компанія отримала високу оцінку вартості від венчурних інвесторів
Ukraїnśkyj bot-rejestrator torgovyh marok v mesendžeri Facebook PatentBot zalučyv investyciї vid akseleratora Betatron v Gonkonzi. Takož kompanija otrymala vysoku ocinku vartosti vid venčurnyh investoriv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український бот-реєстратор торгових марок PatentBot отримав також оцінку від акселератора у $750 тис. Про це інформують у виданні AIN.UA із посиланням на представників компанії-розробника. Що варто знати про PatentBot. Це — чат-сервіс для реєстрації торгових марок за допомогою можливостей Facebook Messenger. Проект працює в Україні та Сполучених Штатах Америки. Також віднедавна він підтримує надання послуг в країнах Європейського Союзу. З його допомогою українці можуть зареєструвати унікальну торгову марку у всіх цих країнах за мінімальними розцінками. Всі процедури відбуваються онлайн з використанням звичного месенджера. Для чого команді інвестиції. Компанія повідомила, що давно планувала запуститися в Азії, і прохід у Betatron стане для неї вікном на китайський ринок. Представники проекту називають ринок Китаю найдинамічнішим у питаннях реєстрації торгових марок, якщо порівнювати КНР з рештою країн світу. Для участі в акселераційній програмі до Гонконгу на 4 місяці переїдуть керуючий директор PatentBot Валентин Пивоваров та CTO проекту Володимир Ярославський. Раніше ми інформували вас про запуск бота, який допомагає зареєструвати бізнес у Польщі.
Реклама 👇 Замовити

Український бот-реєстратор торгових марок PatentBot отримав також оцінку від акселератора у $750 тис. Про це інформують у виданні AIN.UA із посиланням на представників компанії-розробника.

Що варто знати про PatentBot

Це — чат-сервісУкраїнський бот із реєстрації торгових марок оцінили у $750 тис 1Український PatentBot розпочав реєстрацію торгових марок в ЄС для реєстрації торгових марок за допомогою можливостей Facebook Messenger. Проект працює в Україні та Сполучених Штатах Америки. Також віднедавна він підтримує надання послуг в країнах Європейського Союзу. З його допомогою українці можуть зареєструвати унікальну торгову марку у всіх цих країнах за мінімальними розцінками. Всі процедури відбуваються онлайн з використанням звичного месенджера.

Для чого команді інвестиції

Компанія повідомила, що давно планувала запуститися в Азії, і прохід у Betatron стане для неї вікном на китайський ринок. Представники проекту називають ринок Китаю найдинамічнішим у питаннях реєстрації торгових марок, якщо порівнювати КНР з рештою країн світу. Для участі в акселераційній програмі до Гонконгу на 4 місяці переїдуть керуючий директор PatentBot Валентин Пивоваров та CTO проекту Володимир Ярославський.

Український бот із реєстрації торгових марок оцінили у $750 тисУкраїнський бот із реєстрації торгових марок оцінили у $750 тис

Раніше ми інформували вас про запуск ботаУкраїнський бот із реєстрації торгових марок оцінили у $750 тис 2Як український чат-бот допомагає з реєстрацією бізнесу в Польщі, який допомагає зареєструвати бізнес у Польщі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: