«Сільпо» обмінюватиме сортоване сміття на бали у програмі лояльності

Čytaty latynkoju
«Сільпо» обмінюватиме сортоване сміття на бали у програмі лояльності

Як повідомляє RAU із посиланням на прес-службу компанії, #SilpoRecycling – це перша в Україні мобільна станція з прийому вторсировини широкого спектра біля супермаркету. Вона буде приймати всю вторинну сировину, яка підлягає переробці. За здану сировину гості отримуватимуть бали на карту «Власний Рахунок» від мережі «Сільпо».

Навіщо потрібен цей проект для «Сільпо»

У прес-службі торгової мережі нагадали, що зараз 5% території України займають сміттєзвалища, а для вивезення цього сміття знадобиться 625 тис вагонів. «Ми в Сільпо глибоко стурбовані масштабністю цієї проблеми і, розуміємо, що для її вирішення необхідний інноваційний підхід. Це і послужило головною причиною колаборації з організацією «Україна без сміття» і запуску проекту #SilpoRecycling», – пояснили в компанії.

перша станція з прийому відсортованого сміття відкриється 20 травня в супермаркеті «Сільпо» по вул. Петра Калнишевського, 2 в Києві. «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів, що входить до складу торгово-промислової групи Fozzy Group. Станом на початок 2018 року до складу мережі входило понад 240 супермаркетів на території України.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиУ Львові встановлять підземні контейнери для сміття вас про те, що у Львові встановлять підземні контейнери для збирання сміття.