fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Львові встановлять підземні контейнери для сміття

U Lvovi vstanovljať pidzemni kontejnery dlja smittja
Йдеться про можливість встановлення у центрі Львова 55 підземних контейнерів вертикального завантаження. Зроблені вони за європейськими технологіями
Jdeťsja pro možlyvisť vstanovlennja u centri Lvova 55 pidzemnyh kontejneriv vertykaľnogo zavantažennja. Zrobleni vony za jevropejśkymy tehnologijamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У відповідь на пропозицію депутата Сергія Іваха щодо того, аби в місті зявилися підземні контейнери для твердих побутових відходів у мерії визначили 10 адрес у Львові, придатних для таких контейнерів. Де поставлять контейнери . Підземні контейнери вирішують і естетичну проблему: сміття не буде лежати під ногами, не буде неприємного запаху, а також не матимуть доступу до відходів безхатченки. Зараз проводиться робота з визначення можливих джерел фінансування цих заходів. Для встановлення контейнерів визначено такі вулиці у Львові: пр. Чорновола, 2 пл. Міцкевича, 8 пл. Ринок вул. Валова, 29 вул. Вороного, 20 вул. Кн.Романа, 3 вул. Словацького, 16 пр.Свободи вул. Лесі Українки Зернова, 1 – 3. Нагадаємо, що у Києві побудують 4 центри переробки сміття. Очікується також проведення конкурсу на визначення перевізників твердих побутових відходів. Буде також перший в Україні конкурс на визначення організацій, що займатимуться створенням потужностей та забезпечуватимуть переробку відходів. Конкурс буде проведений за стандартами, критеріями та правилами, які сьогодні запроваджують Європейський банк реконструкції та розвитку, міжнародні фінансові корпорації, а також Європейський інвестиційний банк. У планах київської влади також — удосконалення системи роздільного збору сміття, зокрема, шляхом збільшення кількості контейнерів та автомобілів для вивезення роздільних відходів. Додамо, що 17-річний українець створив робота для збору сміття у водоймах. В якості джерела живлення використовується сонячна батарея. Вона робить пристрій автономним, і дає йому можливість працювати навіть в темний час доби. Крім того, роботом можна керувати за відстані до 5 км з трансляцією зображення на монітор. В подальшому винахідник планує вдосконалити конструкцію та форм-фактор своєї розробки.
Реклама 👇 Замовити

У відповідь на пропозицію депутата Сергія Іваха щодо того, аби в місті з’явилися підземні контейнери для твердих побутових відходів у мерії визначили 10 адрес у Львові, придатних для таких контейнерів.

Де поставлять контейнери 

Підземні контейнери вирішують і естетичну проблему: сміття не буде лежати під ногами, не буде неприємного запаху, а також не матимуть доступу до відходів безхатченки. Зараз проводиться робота з визначення можливих джерел фінансування цих заходів.

Для встановлення контейнерів визначено такі вулиці у Львові:

  • пр. Чорновола, 2
  • пл. Міцкевича, 8
  • пл. Ринок
  • вул. Валова, 29
  • вул. Вороного, 20
  • вул. Кн.Романа, 3
  • вул. Словацького, 16
  • пр.Свободи
  • вул. Лесі Українки
  • Зернова, 1 – 3.

Нагадаємо, що у Києві побудуютьУ Львові встановлять підземні контейнери для сміття 1У Києві побудують ще 4 центри переробки сміття 4 центри переробки сміття. Очікується також проведення конкурсу на визначення перевізників твердих побутових відходів. Буде також перший в Україні конкурс на визначення організацій, що займатимуться створенням потужностей та забезпечуватимуть переробку відходів. Конкурс буде проведений за стандартами, критеріями та правилами, які сьогодні запроваджують Європейський банк реконструкції та розвитку, міжнародні фінансові корпорації, а також Європейський інвестиційний банк. У планах київської влади також — удосконалення системи роздільного збору сміття, зокрема, шляхом збільшення кількості контейнерів та автомобілів для вивезення роздільних відходів.

Додамо, що 17-річний українець створивУ Львові встановлять підземні контейнери для сміття 217-річний українець створив робота для збору сміття у водоймах робота для збору сміття у водоймах. В якості джерела живлення використовується сонячна батарея. Вона робить пристрій автономним, і дає йому можливість працювати навіть в темний час доби. Крім того, роботом можна керувати за відстані до 5 км з трансляцією зображення на монітор. В подальшому винахідник планує вдосконалити конструкцію та форм-фактор своєї розробки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: