Вперше українського шеф-кухаря включили до Michelin Guide

Čytaty latynkoju
Вперше українського шеф-кухаря включили до Michelin Guide

Michelin Guide вперше написали про українську кухню. Автори взяли інтерв’ю в 27 річного шеф-кухаря Ярослава Артюха, який готував вечерю зі стравами з дегустаційного сету нової української кухні на World Gourmet Summit.

Як повідомляє Inspired, протягом 4 днів Ярослав готував страви з бринзи, щучої ікри, обліпихової олії та сала. Шеф приготував мус з тріски, язик ягняти з баношем і сирний пиріг у формі гриба з вишневим желе.

Як кухар модернізує традиційну українську кухню — розповідь для Michelin Guide

Автори Michelin Guide відзначили, що українська кухня важка і жирна, однак Ярослав Артюх робить її більш здоровою, для чого використовує сучасні техніки і змінює структури традиційних страв.

«Ми маємо залишатися в тренді і задовольняти потреби людей, які свідомо ставляться до свого здоров’я і не хочуть їсти жирну та важку їжу. Отже, я зробив невеликі зміни в класичних стравах, методах подачі та порціях», – розповів Michelin Guide Ярослав Артюх.

01/ 06

Нагадаємо, раніше ми писалиУкраїнські піцайоло вперше представили країну на Чемпіонаті світу в Італії про українських піца-майстрів, які змагалися на Чемпіонаті світу в Італії.