17 травня у Київському метро вишиванка дає право на безкоштовний проїзд

Čytaty latynkoju
17 травня у Київському метро вишиванка дає право на безкоштовний проїзд

Щороку День вишиванки відзначається в третій четвер травня. Цього року українці відзначатимуть свято  завтра, 17 травня.

Скільки триватиме акція та на яких станціях метро

У київському метрополітені усім, хто буде вбраний завтра у вишиту сорочку, забезпечать безкоштовний проїзд. Акція проходитиме лише 17 травня з 8:00 до 11:00. Безкоштовним проїздом можна буде скористатись на станціях метро:

  • «Майдан Незалежності
  • «Хрещатик»

Додамо, що ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувалаВ Україні сьогодні відзначають День вишиванки студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Вона запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишивані традиційні сорочки. Спочатку вишиване українське вбрання надягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету.

Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України. Тепер цей день відзначається на міжнародному рівні і залучає представників української нації у різних куточках планети.

Нагадаємо, що поект молодих українських дизайнерок ETNOKRAÏNA вийшовETNOKRAÏNA запустила вишиванки на Kickstarter на Kickstarter у пошуках нової цільової аудиторії для своїх суконь та блуз-вишиванок у сучасному стилі. Дівчата поставили шукану суму в розмірі усього €2 тис, до завершення збору коштів залишається 6 днів.