fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ETNOKRAÏNA запустила вишиванки на Kickstarter

ETNOKRAÏNA zapustyla vyšyvanky na Kickstarter
Проект молодих українських дизайнерок ETNOKRAÏNA вийшов на Kickstarter у пошуках нової цільової аудиторії для своїх суконь та блуз-вишиванок у сучасному стилі. Дівчата поставили шукану суму в розмірі усього €2 тис, до завершення збору коштів залишається 6 днів
Proekt molodyh ukraїnśkyh dyzajnerok ETNOKRAÏNA vyjšov na Kickstarter u pošukah novoї ciľovoї audytoriї dlja svoїh sukoń ta bluz-vyšyvanok u sučasnomu styli. Divčata postavyly šukanu sumu v rozmiri uśogo €2 tys, do zaveršennja zboru koštiv zalyšajeťsja 6 dniv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що це за проект. Дизайнерки Маргарита та Христина у 2016 році запустили власну колекцію суконь на основі традиційних мотивів у візерунках та сучасного кежуал-дизайну. Свій проект вони назвали ETNOKRAÏNA. Він почав користуватися успіхом у клієнток в Україні, але виробництво нових моделей одягу сповільнилося. Авторки одягу співпрацюють зі швачками, які працюють вдома, де часто бракує простору та умов для належного серійного пошиття моделей одягу. Серед них є і ті, хто зараз є вимушеними переселенками через окупацію Сходу України — тому їм потрібні якісні нові пристрої для крою та шиття, оскільки все власне оснащення такі швачки залишили на окупованій території. Яка мета кампанії ETNOKRAÏNA на Kickstarter. Дівчата мають на меті започаткувати малу майстерню для пошиття одягу та розвитку власного бренду. За їхніми підрахунками вартість 2 нових машин для шиття складає €430, інші кошти підуть на різне устаткування, столи та стільці для роботи, манекени, праски для одягу, вішаки та дзеркало, а також запуск власного сайту для регулярних онлайн-продажів. Дизайнерки та їхні помічниці шиють одяг, використовуючи льон, шовк та бавовну в якості матеріалів. Пошиття одягу відбувається малими колекціями, дизайн речей не повторюється. Підтримати ініціативу українок можна на сторінці проекту на Kickstarter. Раніше ми розповідали про українців на цій платформі колективного фінансування.
Реклама 👇 Замовити

Що це за проект

Дизайнерки Маргарита та Христина у 2016 році запустили власну колекцію суконь на основі традиційних мотивів у візерунках та сучасного кежуал-дизайну. Свій проект вони назвали ETNOKRAÏNA. Він почав користуватися успіхом у клієнток в Україні, але виробництво нових моделей одягу сповільнилося.

Авторки одягу співпрацюють зі швачками, які працюють вдома, де часто бракує простору та умов для належного серійного пошиття моделей одягу. Серед них є і ті, хто зараз є вимушеними переселенками через окупацію Сходу України — тому їм потрібні якісні нові пристрої для крою та шиття, оскільки все власне оснащення такі швачки залишили на окупованій території.

Яка мета кампанії ETNOKRAÏNA на Kickstarter

Дівчата мають на меті започаткувати малу майстерню для пошиття одягу та розвитку власного бренду. За їхніми підрахунками вартість 2 нових машин для шиття складає €430, інші кошти підуть на різне устаткування, столи та стільці для роботи, манекени, праски для одягу, вішаки та дзеркало, а також запуск власного сайту для регулярних онлайн-продажів. Дизайнерки та їхні помічниці шиють одяг, використовуючи льон, шовк та бавовну в якості матеріалів. Пошиття одягу відбувається малими колекціями, дизайн речей не повторюється.

Підтримати ініціативу українок можна на сторінці проекту на Kickstarter.

Раніше ми розповідали про українців на цій платформіETNOKRAÏNA запустила вишиванки на Kickstarter 1Українські проекти I півріччя 2017-го на Kickstarter — успіхи та невдачі колективного фінансування.

На Kickstarter з’явилися вишивані сукні від ETNOKRAÏNA, до кінця кампанії — лише 6 днівНа Kickstarter з’явилися вишивані сукні від ETNOKRAÏNA, до кінця кампанії — лише 6 днівНа Kickstarter з’явилися вишивані сукні від ETNOKRAÏNA, до кінця кампанії — лише 6 днівНа Kickstarter з’явилися вишивані сукні від ETNOKRAÏNA, до кінця кампанії — лише 6 днів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: