Українські програмісти можуть безкоштовно отримати сертифікати від Гарварду

Čytaty latynkoju
Українські програмісти можуть безкоштовно отримати сертифікати від Гарварду

Акція стосується тих, хто вже пройшов навчання, й тих, хто тільки збирається почати: перші сертифікати вже отримали випускники проекту з Черкас. На часі дізнатися, як наші програмісти зможуть отримати такий приємний безкоштовний бонус.

Що відомо про проект 

Курс CS50 знайомить слухачів з основами програмування та проводиться Фондом BrainBasket у форматі змішаного навчання в 36 містах по всій Україні. Сертифікати курсу в Гарварді будуть видані тим випускникам, які успішно завершили курс Technology Nation і захистили фінальний проект. На думку представників Фонду, це стане додатковою мотивацією для учасників програми успішно закінчити курс.

CS50 або Computer Science 50 – це популярний вступний курс Гарвардського університету. Тут слухачі вивчають основи програмування та основні концепції комп’ютерних наук. З 2016 року в Україні було запущено 60 навчальних хабів для вивчення курсу в змішаному форматі.

Можливість безкоштовно отримати сертифікат від такого престижного навчального факультету Гарвардського університету стане для учасників нашої програми додатковим поштовхом успішно закінчити курс і дасть можливість підтвердити свої досягнення

Девід Дж. Малан, викладач CS50 та професор Гарвардського університету

Українські програмісти можуть безкоштовно отримати сертифікати від Гарварду

Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ. Фонд було засновано в 2014 році з візією об’єднання зусиль всіх гравців ІТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року.

Нагадаємо, що у Гарварді «Жінкою року» назвалиУ Гарварді «Жінкою року» назвали акторку українського походження акторку українського походження Мілу Куніс.