Відео: Ugears представила 12 нових механічних конструкторів

Čytaty latynkoju
Відео: Ugears представила 12 нових механічних конструкторів

У нову лінійку конструкторів Ugears увійшли Кінь-механоїд, Вежа-Аркбаліста, Млин-Башта, Поштовий диліжанс, Локомотив з Тендером «V-Експрес», Трімаран Меріхобус, Родстер, Авіатор, Байк, Тягач з напівпричепом і Сферокуб. Майже півтори тисячі людей з більше 60 країн світу підтримали кампанію «UGEARS: найцікавіше в еволюції механіки»  на Kickstarter.

Як виготовляли моделі 

Деякі моделі мають свої великі прототипи, інші є унікальними версіями історичних механізмів. Більшість моделей самостійно рухаються завдяки гумомотору, системи шестерень, коліщат, тяг і гравітації. Моделі повністю укомплектовані всім необхідним для складання. Якість виготовлення деталей дуже висока – для вирізання елементів з фанерної дошки використовується лазерний метод. Складаються моделі за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 11 мовах.

Ugears представила 12 нових механічних конструкторів

В моделях UGEARS застосовано багато новацій, які не зустрічаються в інших масштабних моделях. Один зі способів з’єднання деталей, що використовується в механізмах, є винаходом і захищений міжнародними патентами.

https://youtube.com/watch?v=MeJ_NUrB30U%26%2391%3B

Нагадаємо, що український проект Time 4 Machine від колишнього засновника Ugears успішно завершивУкраїнський металевий конструктор зібрав $52 тис на Kickstarter кампанію на Kickstarter, зібравши понад $50 тис на найбільшій платформі колективного фінансування. Конструктор представляє собою набір металевих деталей, які можна зібрати в готову механічну модель — автомобіля, хокейного майданчика, годинника тощо. Ескізи конструктор-винахідник і автор розробки Денис Охріменко виготовляє власноруч. Особливість цих моделей — вони не є зразком стендового моделізму. Кожна модель є повністю авторським баченням стандартних речей, до яких ми звикли у побуті.