Реклама

«Мамо, купи робопесика»: Boston Dynamics у 2019-му почне продавати роботів

Čytaty latynkoju
«Мамо, купи робопесика»: Boston Dynamics у 2019-му почне продавати роботів

Після 26 років закритих експериментів Boston Dynamics нарешті готується почати продаж деяких зі своїх роботів. Засновник Марк Райбер каже, що робот Robot SpotMini, що виглядає як собака, знаходиться в попередньому виробництві та стане доступним у широкому продажу із 2019 року. Про це топ-менеджер компанії оголосив 11 травня 2018-го під час TechCrunch TC Sessions: Robotics, котра відбулася в Берклі.

Що варто знати про плани продажу роботів

«Робот SpotMini може використовуватися не лише в офісному просторі, але й для звичайного домашнього вжитку», — розповів Райберт.

Boston Dynamics’ SpotMini був представлений наприкінці 2017 року. Незважаючи на те, що компанія часто демонструвала просунуті демонстрації своїх нових проектів, SpotMini здавався унікальним продуктом з самого початку.

На своєму сайті Boston Dynamics стверджує, що SpotMini — це «найуспішніший робот, побудований [нами]».

Пристрій важить близько 30 кг і може працювати на одному заряді близько 90 хвилин

«Мамо, купи робопесика»: Boston Dynamics у 2019-му почне продавати роботів«Мамо, купи робопесика»: Boston Dynamics у 2019-му почне продавати роботів

Компанія стверджує, що вона має плани з іншими виробниками  побудувати перші 100 роботів SpotMini до кінця 2018 року в комерційних цілях. Надалі виробництво буде масштабоване з метою продажу SpotMini в 2019 році. Вони ще не готові говорити про цінову політику та остаточну вартість, проте докладно розповіли, що останній прототип SpotMini коштував вдесятеро менше за попередні ітерації.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиУкраїнських учнів вчитимуть робототехніці у пересувних школах-автобусах вам про те, що для навчання українських школярів робототехніці запускають пересувні школи-автобуси.