fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українських учнів вчитимуть робототехніці у пересувних школах-автобусах

Ukraїnśkyh učniv včytymuť robototehnici u peresuvnyh školah-avtobusah
Незабаром учні 6 українських міст зможуть відвідати заняття з робототехніки та програмування додатків, які проводитимуться у пересувних автобусах
Nezabarom učni 6 ukraїnśkyh mist zmožuť vidvidaty zanjattja z robototehniky ta programuvannja dodatkiv, jaki provodytymuťsja u peresuvnyh avtobusah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Robo house запускає проект RoboBUS. Це – пересувні школи на платформі причепа. У кожному такому автобусі є усе необхідне устаткування для навчання робототехніці, програмуванню і технологіям штучного інтелекту. На часі дізнатися, як проходитимуть заняття у цих школах та де можна буде побачити ці автобуси. Що окрім роботів зможуть побачити учні у школах-автобусах. Кожен RoboBUS обладнаний 3D-принтерами, комп’ютерами, роботами. Тут також будуть доступні комплектуючі для розумного будинку та інша техніка. Автобуси розраховані на навчання групи до 10 осіб. у кожній. Учням пропонуватимуть вивчення С/С ++, Python, Swift. Охочі опанувати робототехніку зможуть обрати серед платформ Raspberry Pi, Arduino, STM32. Також даватимуть базові знання щодо роботи зі штучним інтелектом на основі відкритих нейромереж. Викладатимуть і 3D-моделювання та друк на базі Solidworks і AutoCAD — зокрема, можна буде створити квадрокоптер та моделі ракет. Де можна буде побачити робо-автобуси. Протягом 2018-2019 навчальних років RoboBUS відвідає 6 українських міст. За наступні 3 роки організатори планують відвідати усі обласні центри України. Охоплення проекту складе від 10 тис осіб. За 5 років державою курсуватимуть 10 робобусів, аби розширити маршрути і включити до них невеликі местечка і села. Скільки коштуватиме навчання. Вартість навчання – 170 грн за одне заняття з одного учня. Курс складається з 12 занять. Громада міста або селища може також знайти фонд або спонсора, щоб запросити RoboBUS до себе. Аби автобус виїхав у певний населений пункт, ініціативній групі слід зібрати на місці 70 учнів, повідомляють організатори. Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як ізраїльські практики та досвід STEAM-освіти можна використати в українських реаліях.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Robo house запускає проект RoboBUS. Це – пересувні школи на платформі причепа. У кожному такому автобусі є усе необхідне устаткування для навчання робототехніці, програмуванню і технологіям штучного інтелекту. На часі дізнатися, як проходитимуть заняття у цих школах та де можна буде побачити ці автобуси.

Що окрім роботів зможуть побачити учні у школах-автобусах

Кожен RoboBUS обладнаний 3D-принтерами, комп’ютерами, роботами. Тут також будуть доступні комплектуючі для розумного будинку та інша техніка. Автобуси розраховані на навчання групи до 10 осіб. у кожній.

Учням пропонуватимуть вивчення С/С ++, Python, Swift. Охочі опанувати робототехніку зможуть обрати серед платформ Raspberry Pi, Arduino, STM32. Також даватимуть базові знання щодо роботи зі штучним інтелектом на основі відкритих нейромереж. Викладатимуть і 3D-моделювання та друк на базі Solidworks і AutoCAD — зокрема, можна буде створити квадрокоптер та моделі ракет.

Де можна буде побачити «робо-автобуси»

Протягом 2018-2019 навчальних років RoboBUS відвідає 6 українських міст. За наступні 3 роки організатори планують відвідати усі обласні центри України. Охоплення проекту складе від 10 тис осіб. За 5 років державою курсуватимуть 10 робобусів, аби розширити маршрути і включити до них невеликі местечка і села.

Українських учнів вчитимуть робототехніці у пересувних школах-автобусах

Скільки коштуватиме навчання

Вартість навчання – 170 грн за одне заняття з одного учня. Курс складається з 12 занять. Громада міста або селища може також знайти фонд або спонсора, щоб запросити RoboBUS до себе. Аби автобус виїхав у певний населений пункт, ініціативній групі слід зібрати на місці 70 учнів, повідомляють організатори.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиУкраїнських учнів вчитимуть робототехніці у пересувних школах-автобусах 1Ізраїльська освіта та практики STEAM — чого варто повчитися Україні про те, як ізраїльські практики та досвід STEAM-освіти можна використати в українських реаліях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: