У Києві пропонують безкоштовне житло для футбольних фанів

Čytaty latynkoju
У Києві пропонують безкоштовне житло для футбольних фанів

Спеціально для цього флешмобу кияни створили сторінку у соціальній мережі Facebook із назвою «Kyiv FREE couch for football fans 26/05/18». Саме тут можна запропонувати безкоштовне житло для футбольних вболівальників із інших країн.

Як започатковували флешмоб

Цей рух почали звичайні кияни. Розпочалося все із того, коли вони дізналися про те, що київські готелі підняли ціни до захмарних саме на дату фіналу. Кияни почали приєднуватися до акції у соцмережах Facebook, Twitter та Instagram, розміщуючи хештег #FreeKyivCouch4Fans. Вони пропонують уболівальникам безкоштовні кімнати, квартири, частини будинків тощо.

Коли відбудуться матчі

Фінал Ліги Чемпіонів відбудеться у Києві 26 травня. В останньому матчі за перемогу змагатимуться «Реал» та «Ліверпуль». 21 квітня Києву передали кубки Ліги Чемпіонів. За словами організаторів фіналів Ліги у Києві, всі квитки на змагання уже розкуплені.

Як долучитися

Група флешмобу знаходиться за посиланням.

У Києві пропонують безкоштовне житло для футбольних фанів

Флешмоби — не новина для українського сегменту Facebook. Раніше ми розповідалиВ українському Facebook шириться флешмоб про любов про флешмоб, присвячений любові, та флешмобУ Facebook запустили фото-флешмоб «Мій прапор» на честь національного прапора.