Чеська компанія запустить електронний квиток у Вінниці

Čytaty latynkoju
Чеська компанія запустить електронний квиток у Вінниці

10 травня 2018-го у Вінницькій міській раді відбулося підписання контракту в рамках проекту «Впровадження автоматизованої системи збору плати за проїзд в громадському транспорті м. Вінниця» (АСОП). Сторони угоди — комунальне підприємство «Вінницякартксервіс» та компанія з Чехії Mikroelektronika. На часі дізнатися більше про електронний квиток

Як впроваджуватимуть електронний квиток

За результатами проведеного двоетапного міжнародного тендеру переможцем було визнано чеську компанію Mikroelektronika. загальна тривалість процедур довкола тендера склала понад 1 рік. Загалом на те, аби впровадити електронний квиток, претендували понад 100 компаній з 17 країн світу. Компанія надала найменшу цінову пропозицію, дотримуючись усіх інших умов тендерної документації, та була схвалена Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, зазначають у прес-службі Вінницької міської ради (ВМР).

Mikroelektronika є однією з провідних європейських компаній в сфері автоматизованих систем оплати проїзду в громадському транспорті. З моменту свого заснування (з 1991 року), вона має міцну позицію на внутрішньому і міжнародному ринках. Із системами компанії можна зустрітися в більш ніж 110 містах світу, включаючи 23 столиці, в майже 40 країнах, перш за все – в Європі і Південній Америці. Система стала відомою завдяки впровадженню у Сполученому Королівстві та у чеських містах. Також цю систему використовують у Тбілісі та Алмати. Серед європейських країн — проекти у Польщі, Болгарії, Швеції.

Контракт між КП «Вінницякартксервіс» та компанію Mikroelektronika підписали на 5 років. Протягом перших 16 місяців планується поставка та інсталяція обладнання в комунальному та приватному громадському транспорті, встановлення зовнішніх табло на зупинках, розгортання системи обліку проїзду та диспетчеризації транспорту.

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиВ Україні запустять єдиний квиток на різні види транспорту про плани запуску в Україні єдиного квитка на різні види транспорту.