Реклама

На Подолі розширили пішохідну зону та змінили рух транспорту

Із 1 травня на Подолі розширено пішохідну зону на Контрактовій площі та вдосконалено схему руху транспорту.  Для організації нової схеми руху встановили 340 дорожніх знаків, побудували 2 світлофори та 6 модернізували
Čytaty latynkoju
На Подолі розширили пішохідну зону та змінили рух транспорту
 1. Головна
 2. Місто
 3. На Подолі розширили пішохідну зону та змінили рух транспорту
 • Сподобався пост? Став вподобайку!
 • 0
Із 1 травня на Подолі розширено пішохідну зону на Контрактовій площі та вдосконалено схему руху транспорту.  Для організації нової схеми руху встановили 340 дорожніх знаків, побудували 2 світлофори та 6 модернізували

Нова схема дозволить зменшити затори та створити комфортні умови для пішоходів, повідомляє заступник голови КМДА Дмитро Давтян. Вже другий етап реорганізації дорожнього руху передбачає не лише розширення пішохідної зони, а й скорочення заторів на Подолі.

Як зменшуватимуть затори у Києві

 • Із Контрактової площі будуть прибрані бетонні блоки, що огороджували транзитний проїзд перед центральним корпусом Києво-Могилянської академії.
 • Відтепер буде перекрито заїзд на площу з вулиці Іллінської.
 • Залишиться (але буде відгороджений) транзитний проїзд вулицею Григорія Сковороди. Тож до пішохідної зони буде приєднано комплекс Братського монастиря Києво-Могилянської академії.
 • Тепер транспорт, який рухався перед Києво-Могилянською академією, рушить із іншого боку кварталу, вулицею Волоською, напрямок руху якою змінюється на протилежний.
 • На вулиці Набережно-Хрещатицькій планується зменшити затори завдяки перенесенню лівого повороту на Поділ із вулиці Спаської на вулицю Хорива.
 • Із вулиці Набережно-Хрещатицької на вулицю Хорива буде лівий поворот із двох смуг, що регулюватиметься світлофором
 • Лівий поворот на вулицю Спаську закрито. Це дозволить створити накопичувальну смугу для транспорту, який виконує лівий поворот та розворот з вулиці Набережно-Хрещатицької, що зменшить довжину заторів, які в ранкові години пік сягають мосту Метро.
 • Лівий поворот із вулиці Верхній Вал на вулицю Межигірську відбуватиметься через вулиці Костянтинівську та Хорива, що суттєво скоротить довжину заторів на вулицях Верхній Вал та Глибочицькій у вечірні години пік.

Також перенесення частини потоку в бік Куренівки на вулицю Волоську розвантажить вулицю Межигірську. Ще одна новація – встановлені розділювачі потоків на вулиці Хорива між вулицями Межигірською та Костянтинівською. Це вирішило проблему із запаркованими авто, які спричиняли тут постійні затори.

За словами заступника голови КМД Дмитра Давтяна, наступними етапами реорганізації руху на Подолі є зміна напрямку вулиці Андріївської та проїзду Боричів узвіз – вулиця Набережно-Хрещатицька і Братська. Це збільшить пропускну здатність Поштової площі. Також планується перенести кінцеву зупинку трамваїв із вулиці Спаської ближче до Контрактового будинку.

Share
Написати коментар
loading...