Сервіс від Amazon спрощує розгортання блокчейн-мереж

Čytaty latynkoju
Сервіс від Amazon спрощує розгортання блокчейн-мереж

Віце-президент Amazon Wev Services Джефф Барр стверджує, що завдяки новому сервісу користувачі зможуть «за кілька хвилин і пару кліків» запускати блокчейн-мережі на базі протоколів Ethereum і Hyperledger Fabric.

Як працює сервіс від Amazon

Представлені на платформі набори шаблонів AWS Blockchain Templates дозволяють швидко конфігурувати необхідні ресурси й інші параметри. При цьому користувачі платять тільки за використанням ресурсів платформи, необхідних для роботи блокчейн-мереж, а шаблони доступні безкоштовно.

За словами розробників, AWS Blockchain Templates дозволять вам сфокусуватися на створенні блокчейн-додатків, замість того, щоби витрачати енергію на ручне налаштування мережі.

Також сервіс надасть користувачам аналітичні інструменти EthStats і EthExplorer — це вже за додаткову плату. Перший інструмент збирає дані про стан мережі Ethereum, другий — відстежує транзакції і смарт-контракти.

До слова, раніше ми розповідали, як працює перший офлайн-магазин Amazon без продавців та кас.
167 м² — і жодного продавця, натомість — десятки камер. Як це робити покупки в магазині, в якому немає продавців та кас у звичному сенсі слова — натомість усе автоматизоване? Дізнавайтеся за посиланнямЯк працює перший офлайн-магазин Amazon без продавців та кас.