Реклама

У Києві запускають смарт-тролейбус із відеоспостереженням

Čytaty latynkoju
У Києві запускають смарт-тролейбус із відеоспостереженням

Ще одна камера – на лобовому склі. Вона зможе фіксувати, яка автівка рухається по смузі громадського транспорту або яка машина там припаркована. Завдяки цьому в майбутньому штрафуватимуть водіїв-порушників. На часі дізнатися, як працюватиме смарт-тролейбус.

Як обладнаний «розумний» тролейбус

У тролейбусі встановлена онлайн-система з 3G-модемами, яка автоматично відправляє зібрану інформацію в дата-центр і до поліції. Це головна функція камер. Розумний тролейбус курсуватиме Києвом протягом двох тижнів.

Нагадаємо, що столичні маршрутки обладнають У Києві маршрутки обладнають GPS-трекерами та валідаторами для Е-квиткаGPS-трекерами та валідаторами для Е-квитка. «Київпастранс» очікує на новий рухомий склад громадського маршрутного транспорту. За рахунок цього оновлення у компанії зможуть реорганізувати деякі маршрути в столиці та забезпечити їх потрібною кількістю автобусів. Після проведення конкурсу в Києві перевізник відразу може приступити до роботи на конкретному маршруті. Також буде внесено низку технологічних змін. Ці нововведення покликані підготувати перевізників до використання єдиного електронного квитка для пасажирів. На часі дізнатися подробиці.

Перед проведенням конкурсу учасники мають привести свої транспортні засоби у відповідність до низки вимог. Уже в березні 2018 року відбудеться конкурс на 15 маршрутів у Києві. Щодо вимог – основним стане відповідність транспортних засобів стандарту Євро-5. Крім того, маршрутні автобуси повинні бути обладнані GPS-трекерами, щоби відслідковувати час і напрямок руху. Додадуть у маршрутки і валідатори. Це – пристрої для зчитування електронного квитка. Вони дають змогу пасажирам оплатити проїзд спеціальною карткою-проїзним чи банківською картою. Водії маршруток у Києві також матимуть формений одяг. У комунальному транспорті Києва повністю запустити електронний квиток планують до 14 липня поточного року. До того часу усі маршрутні автобуси мають бути обладнані відповідним чином.