В Україні боротимуться із інтернет-піратством

Čytaty latynkoju
В Україні боротимуться із інтернет-піратством

Спільна робота фахівців 1+1 Digital та адвокатів правової групи дозволить розширити функціонал технологічно-правової системи SUDUM та запропонувати ринку комплексне рішення для захисту інтересів правовласників. На часі дізнатися, як медійники та юристи в Україні боротимуться із інтернет-піратством.

Як медіа-компанія та юристи об’єдналися

Сьогодні в Україні рівень проблеми інтернет-піратства достатньо високий, тому тільки технологій буває недостатньо, аби змусити піратів видалити контент. Зі свого боку адвокати не можуть цілодобово відстежувати контент у соцмережах та пошуковій видачі Google. Завдяки синергії технічної компетенції фахівців 1+1 Digital та досвіду адвокатів Smartsolutions можна буде ефективніше захищати права українських компаній в інтернеті та притягати правопорушників до юридичної відповідальності.

Згідно з підписаною угодою, Smartsolutions Law Group стане ексклюзивним юридичним партнером 1+1 медіа в рамках проекту SUDUM. У перспективі медіахолдинг та правова група планують захищати в інтернеті не тільки відеоконтент, а й інші об’єкти інтелектуальної власності. Клієнти двох компаній також зможуть вибрати між комплексним рішенням та окремими опціями: моніторинг та видалення нелегальних копій контенту або правова допомога адвокатів у захисті інтересів правовласників.

Додамо, що система SUDUM була створена для захисту контенту 1+1 медіа у 2016 році. Сервіс розпізнає та блокує нелегальні копії відеоконтенту на сайтах, популярних соцмережах та відеохостингах. За перший рік роботи рішення показало хороший результат: медіагрупа видалила понад 200 тис. піратських посилань та збільшила прибуток від реклами на власних ресурсах на 40%.

Нагадаємо, що найстаріша українська студія озвучування UA Team припинила роботу,Найстаріша українська студія озвучування UA Team припиняє роботу, аби побороти піратство аби побороти піратство. У їхньому доробкові — серіали, котрі стали культовими для кількох поколінь: від «Доктора Хауса» до «Гри Престолів». Проте діляьність підпільних «озвучувальників» завжди відбувалася із порушенням чинного законодавства про авторське право. Саме тому представники UA Team закликали припинити подібну практику — і оголосили про безстрокове припинення власної роботи.