Google змінює спосіб обміну SMS на Android

Čytaty latynkoju
Google змінює спосіб обміну SMS на Android

Обмін SMS — це необхідність, до якої всі час від часу повертаються. Тож мета Google полягає в тому, щоб зробити цей досвід на дисплеї вашого смартфону на Android таким успішним, як і в інших сучасних програмах для обміну повідомленнями. Месенджер Chat створюється, щоби нарешті втілити це завдання в життя.

Що потрібно знати про месенджер

Chat — не є абсолютно новим застосунком для обміну повідомлень. Це радше новий набір функцій всередині додатка, все встановленого на більшості телефонів Android. Chat — це користувацьке ім’я для Rich Communication Services. Так званий новий стандарт, призначений для витіснення SMS, і він авоматично вмикається всередині Android-повідомлень, застосунків OS за замовчуванням для текстових повідомлень.

Відправка повідомлень буде платною. Нововведення полягає в тому, що месенджер стягуватиме плату за дані, які споживаються при відправці повідомлення, а не вартість SMS згідно з тарифами оператора. Якщо у користувача, якому відправляється повідомлення, немає месенджера Chat, то вони отримають звичайне SMS-повідомлення.

Як зазначає видання, дизайн Chat нагадує месенджер iMessage, який розробила корпорація Apple. Та, на відміну від iMessage, повідомлення у Chat не зашифровані. Вони будуть зберігатися на серверах телефонного оператора. Відповідно влада країни зможе запросити й отримати переписку будь-якого користувача.

Також Chat матиме десктоп-версію для Windows.

Разом із тим, компанія повідомила про призупинення роботи над останньою розробкою у сфері повідомлень — Allo. Мається на увазі, що майже вся частина команди проекту вкладатиме всі ресурси в інший додаток — Android Messsages.

До слова, Google дає змогу поговорити з книгами за допомогою AI. Корпорація Google анонсувалаGoogle дає змогу поговорити з книгами за допомогою AI експерименти, які допоможуть штучному інтелекту краще розуміти семантичний зв’язок між словами. Програми оформлені у вигляді ігор, в яких відповіді учасників постійно вдосконалюють здібності алгоритму.