fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google дає змогу поговорити з книгами за допомогою AI

Google daje zmogu pogovoryty z knygamy za dopomogoju AI
Корпорація Google анонсувала експерименти, які допоможуть штучному інтелекту краще розуміти семантичний зв’язок між словами. Програми оформлені у вигляді ігор, в яких відповіді учасників постійно вдосконалюють здібності алгоритму
Korporacija Google anonsuvala eksperymenty, jaki dopomožuť štučnomu intelektu krašče rozumity semantyčnyj zv’jazok miž slovamy. Programy oformleni u vygljadi igor, v jakyh vidpovidi učasnykiv postijno vdoskonaljujuť zdibnosti algorytmu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перша програма називається Talk to Books, і вона робить саме те, що зазначено в назві, – дозволяє людині поговорити з книгами. В основі цієї нейромережі близько 100 тис творів. Будь-який запит вона обробляє не буквально, шукаючи словесні збіги, а підшукує ті абзаци, які найкраще підійдуть за змістом до запитання. Як тестували розробку. Якщо людина напише Чому небо блакитне? – у відповідях буде рядок з книги: Наше небо блакитне через розсіювання сонячного світла молекулами повітря в атмосфері. А якщо запитати, як отримати секс, то штучний інтелект запропонує безліч уривків, де це пояснюється з психологічного, побутового та інших аспектів. Моделі, які використовуються у розробці, пройшли тренування на мільярдах парних пропозицій, схожих на бесіду. Тепер вони розуміють, які відповіді хороші, а які – ні. Як тільки користувач задає питання або робить заяву, алгоритм почне пошук пропозицій в бібліотеці, де понад 100 тис книг та видасть результат, що відповідає змісту вашого запиту. Що відомо про другу програму . Друга програма від Google називається Semantris. Вона оформлена у вигляді 2 версій. Звичайна пропонує гравцеві слово і просить ввести першу пов’язану відповідь, що прийшла в голову. Потім штучний інтелект сортує список зі слів, поміщаючи вниз ті, які семантично найбільше відповідають відповіді. Наприклад, якщо ваша відповідь Сонце, то найближчим до нього словом буде Місяць, а на десятому місці – Учитель. Друга версія гри оформлена у вигляді своєрідного Тетриса, в якому кольорові блоки мають назву. Гравець вводить будь-яке слово, що, як йому здається, пов’язане з певним блоком, а програма потім намагається зрозуміти, який блок ви мали на увазі. Нагадаємо, що Google почала продавати аудіокниги. Окрім придбання файлів, можна поділитися своєю улюбленою аудіокнигою з усіма членами родини через сімейну бібліотеку без додаткової оплати, навіть якщо вони використовують інший пристрій.
Реклама 👇 Замовити

Перша програма називається Talk to Books, і вона робить саме те, що зазначено в назві, – дозволяє людині «поговорити» з книгами. В основі цієї нейромережі близько 100 тис творів. Будь-який запит вона обробляє не буквально, шукаючи словесні збіги, а підшукує ті абзаци, які найкраще підійдуть за змістом до запитання.

Як тестували розробку

Якщо людина напише «Чому небо блакитне?» – у відповідях буде рядок з книги: «Наше небо блакитне через розсіювання сонячного світла молекулами повітря в атмосфері». А якщо запитати, як отримати секс, то штучний інтелект запропонує безліч уривків, де це пояснюється з психологічного, побутового та інших аспектів.

Моделі, які використовуються у розробці, пройшли тренування на мільярдах парних пропозицій, схожих на бесіду. Тепер вони розуміють, які відповіді хороші, а які – ні. Як тільки користувач задає питання або робить заяву, алгоритм почне пошук пропозицій в бібліотеці, де понад 100 тис книг та видасть результат, що відповідає змісту вашого запиту.

Що відомо про другу програму 

Друга програма від Google називається Semantris. Вона оформлена у вигляді 2 версій. Звичайна пропонує гравцеві слово і просить ввести першу пов’язану відповідь, що прийшла в голову. Потім штучний інтелект сортує список зі слів, поміщаючи вниз ті, які семантично найбільше відповідають відповіді. Наприклад, якщо ваша відповідь «Сонце», то найближчим до нього словом буде «Місяць», а на десятому місці – «Учитель». Друга версія гри оформлена у вигляді своєрідного Тетриса, в якому кольорові блоки мають назву. Гравець вводить будь-яке слово, що, як йому здається, пов’язане з певним блоком, а програма потім намагається зрозуміти, який блок ви мали на увазі.

Нагадаємо, що Google почала продаватиGoogle дає змогу поговорити з книгами за допомогою AI 1Google почала продавати аудіокниги аудіокниги. Окрім придбання файлів, можна поділитися своєю улюбленою аудіокнигою з усіма членами родини через сімейну бібліотеку без додаткової оплати, навіть якщо вони використовують інший пристрій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: