Concert.UA стає найбільшим оператором квитків в Україні

Čytaty latynkoju
Concert.UA стає найбільшим оператором квитків в Україні

За умовами угоди, сума якої не розголошується, Concert.ua придбав такі матеріальні і нематеріальні активи: торговельну марку Kassir24, домени, основні засоби, монобрендові каси і контракти з партнерськими касами.

Що буде після об’єднання

Вже в травні 2018 року асортимент подій сайту kassir24. com. ua переведуть на платформу Concert.ua, і таким чином, сервіс стає найбільшим квитковим оператором України. Він також представить організаторам різних культмасових подій в Одесі консалтингові послуги та послуги з аналізу даних та просування заходів (додамо, що в даний час більше 60% квитків на концерти та вистави в місті продається через каси, і Concert.Ua планує змінити це співвідношення на користь електронних квитків). Concert.Ua в Одесі очолить Едуард Чухирь, екс-директор Kassir24.

На думку одного із засновників Kassir24 Артема Вознюка, операція призведе до трансформації досвіду і одеських глядачів та організаторів, а також стане драйвером розвитку квиткового бізнесу в Україні та дозволить оновити існуючу систему.

Нагадаємо, що нещодавно відновилиВідновлено прямий авіарейс Одеса-Рига регулярний авіарейс із Одеси до Риги. За офіційною статистикою Латвії, в минулому році близько 30 тисяч українських туристів користувалися послугами латвійських готелів, що становить 1% від загальної кількості іноземних туристів. Прямий авіарейс до Риги має збільшити ці показники. З цього року рейси за маршрутом Рига-Одеса-Рига будуть здійснюватися на більш містких і комфортабельних повітряних судах Boeing-737 авіакомпанії airBaltic, яка завоювала титул найбільш пунктуальної в світі.