Представили український електромобіль Kugel

Čytaty latynkoju
Представили український електромобіль Kugel

Український електромобіль Kugel – це компактний (2,7 м довжини) міський електромобіль. Він буде виготовлятися у місті Малага в Іспанії. На нього вже є замовлення від влади Монако, а також від українського екопоселення під Борисполем.

Що відомо про дизайн новинки

Завдяки кулястому кузову машина істотно відрізняється від нинішніх конкурентів. Автомобіль розроблений в двох варіантах: 3- і 6-місному. Місце водія в Kugel знаходиться посередині, двоє пасажирів переднього ряду розміщені трохи позаду. Кузов новинки зроблений зі склопластику. Це дозволяє виготовляти його малими серіями на невеликому підприємстві, а не на автозаводі. Передбачено спеціальні модифікації для служб доставки.

На даху Kugel розміщені сонячні батареї, які в денний час здатні забезпечувати роботу кліматичної системи. Габарити тримісної моделі: 2,7 м в довжину, 1,55 завширшки і 1,56 у висоту. Колісна база становить 1867 мм. Авто може взяти на борт 250 кг. Вартість електромобіля на момент початку продажів влітку 2018 року становитиме від 9500.

Нагадаємо, що київські вулиці прибиратимутьУ Києві вулиці прибиратимуть електромобілі електромобілі. Поки що презентували 9 із 157 одиниць придбаної техніки. Серед неї: перший в Україні вантажний електромобіль ALKE ATX 230 для прибирання парків із запасом ходу понад 130 км. Аналогічні за характеристиками бензинові авто за рік споживають пального на понад 550 000 грн. Презентували і вакуумно-підмітальну машину RCM Patrol. Вона компактно працює в радіусі 2,35 м, збирає до 1000 кг сміття, підйомна передня заслінка збирає сміття великого розміру. Виїде на вулиці Києва і  трактор-газонокосарка VIKING MT 6127 ZL. Це унікальна сучасна газонокосарка з висотою скошення від 30 см до 110 см.