За електронні візи в Україні можна буде сплатити онлайн

Čytaty latynkoju
За електронні візи в Україні можна буде сплатити онлайн

МЗС спільно з Ощадбанком запустив онлайн-сервіс оплати електронних віз (е-Віза) іноземними громадянами для в’їзду в нашу країну з діловою або туристичною метою. е-Віза є абсолютно новітнім в Україні проектом, який реалізується уперше з метою модернізації існуючих процедур у візовій сфері.

Що треба, аби оформити електронну візу в Україні

МЗС розробило максимально спрощений процес отримання електронної візи, який водночас дає можливість здійснювати ефективний міграційний контроль.  Для оформлення е-Візи необхідно здійснити кілька простих кроків, не виходячи з дому: заповнити анкету онлайн, завантажити скановані копії необхідних документів, здійснити оплату на сайті банківською карткою (платіжних системи MasterCard Worldwide чи Visa International). Отриману на електронну адресу е-візу потрібно буде лише роздрукувати.

Переваги е-Візи: дистанційне подання документів у будь-який зручний час, отримання без відвідування консульської установи, можливість відстеження стану оформлення е-Візи онлайн, централізоване оформлення всіх е-Віз в МЗС України, час оформлення – до 9 робочих днів. Вартість послуги складає $65. Строк дії такої візи становить до 30 днів.

Нагадаємо, що станом на 23 березня 2018 року) біометрією скористалисяПрикордонники відзвітували про кількість іноземців з біометричними паспортами 136 тисяч осіб, з них 96 тисяч – громадяни північно-східної сусідки. Вони їдуть в основному з комерційних справ і до родичів. На кордоні відбувається  ідентифікація і верифікація осіб, які перетинають кордон. Це зменшує ризики і підвищує прикордонну безпеку.