Реклама

Colin’s відкриває інтернет-магазин та розширює мережу крамниць в Україні

Čytaty latynkoju
Colin’s відкриває інтернет-магазин та розширює мережу крамниць в Україні

Директор з продажів «Colin’s Україна» Волкан Пекер заявив, що протягом найближчих двох років компанія планує відкрити ще близько 10 крамниць в Україні .Таким чином, всього буде 75 магазинів в різних містах.

Що відомо про Colin’s в Україні

Перший магазин бренду Colin’s в Україні відкрито у 2000 році. Станом на кінець березня 2018 року мережа налічує 62 магазини загальною площею 21 тисяч квадратних метрів в 29 містах України. Таким чином, український ринок є третім для мережі після Туреччини та північно-східної сусідки України. Colin’s входить в структуру Eroglu Holding (Стамбул, Туреччина), створеного в 1983 році. Станом на кінець березня 2018 року мережа Colin’s налічує близько 600 торгових точок в 38 країнах.

Нагадаємо, що міжнародна мережа магазинів одягу Koton виходитьМіжнародна мережа магазинів одягу Koton виходить на український ринок на український ринок.

Для відкриття магазину турецька мережа одягу орендував площу на першому поверсі ТРЦ Sky Mall у Києві. На цій локації раніше розміщувалися п’ять магазинів, в тому числі — JYSK, Butlers, Springfield і Love Republic, яким тепер доведеться переїхати на інші майданчики ТРЦ. оргова марка Koton була створена в 1988 році і почала свою діяльність з пошиття невеликих партій одягу на експорт. Зараз Кoton – це не тільки відомий у всій Європі бренд, але і велика мережа магазинів, що займаються реалізацією власної продукції. Станом на вересень минулого року мережа Koton налічувала близько 300 магазинів в Туреччині і майже 200 торгових точок за її межами. Турецький бренд працює в сегменті Fast Fashion, який передбачає часту зміну колекцій і, як правило, одяг за доступними цінами.