Міжнародний венчурний фонд вперше вклав гроші в ICO української компанії

Čytaty latynkoju
Міжнародний венчурний фонд вперше вклав гроші в ICO української компанії

Ця угода примітна декількома особливостями. По-перше, це перша інвестиція Mangrove в ICO. По-друге, ця угода – це частково покупка частки в компанії, а частково – токени. По-третє, для фонду це перша інвестиція для повністю української компанії. Загальна сума угоди не розголошується, проте мова йде про шестизначну суму.

Що відомо про проект

DreamTeam – це один з нових проектів Олександра Кохановського, який досі багато років присвятив менеджменту відомого кіберспортивного клубу Natus Vincere. Команда проекту займається розвитком платформи і платіжної системи для кіберспорту і відеоігор. Розробники називають її «аналогом PayPal для кіберспорту». Мова може йти про виплату призових команді, зарплат гравцям, спонсорських угод. Це все забезпечується блокчейн-мережею і смарт-контрактами. Зараз сервіс – у бета-версії, у нього близько 250 000 користувачів за останні місяці. Після тестового періоду, у другому кварталі року планується запустити версію сервісу з реальною криптовалютою.

У грудні минулого року компанія провела перший етап ICO, отримавши загалом близько $6 млн. На квітень цього року заплановано другий етап:  в ньому і візьме участь Mangrove. За словами партнера фонду Девіда Вароквіра, DreamTeam має шанси стати платіжним шлюзом для всієї кіберспортивної індустрії. А використання токенів і смарт-контрактів дають системі шанс добре масштабуватися.

У портфоліо Mangrove Capital Partners – близько 100 компаній. Фонд працює з 2000 року, в цілому підняв близько $ 1 млрд венчурного фінансування.

Нагадаємо, що український стартап для довгострокової оренди житла зібравУкраїнський стартап Rentberry зібрав $30 млн на ІСО  $30 млн на ІСО. Успішному продажу токенів сприяла наявність робочого продукту, що оперує на ринку США вже більше двох років, а також наявність інвестицій від великих венчурних фондів в розмірі $4 млн. Посприяло також і те, що ще до ICO про Rentberry написали провідні світові ЗМІ: The Wall Street Journal, BBC, NBC, HuffingtonPost та інші.