fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап Rentberry зібрав $30 млн на ІСО

Ukraїnśkyj startap Rentberry zibrav $30 mln na ISO
Онлайн-платформа для довгострокової оренд житла Rentberry зібрала $30 млн на ІСО. У кампанії взяли участь 17 591 покупців із 136 країн
Onlajn-platforma dlja dovgostrokovoї orend žytla Rentberry zibrala $30 mln na ISO. U kampaniї vzjaly učasť 17 591 pokupciv iz 136 kraїn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Продаж токенів стартував 5 грудня 2017 року. Через кілька годин вже була досягнута перша ціль: $3 млн. 28 лютого Rentberry завершила ІСО, зібравши у підсумку $30 млн. Що відомо про стартап. Успішному продажу токенів сприяла наявність робочого продукту, що оперує на ринку США вже більше двох років, а також наявність інвестицій від великих венчурних фондів в розмірі $4 млн. Посприяло також і те, що ще до ICO про Rentberry написали провідні світові ЗМІ: The Wall Street Journal, BBC, NBC, HuffingtonPost та інші. Випущені токени стануть платіжним засобом в рамках платформи, а зібрані кошти команда планує вкласти в розширення функцій і вихід на ринки нерухомості інших країн. Rentberry – український стартап, працює на ринку нерухомості в США. На даний момент на платформі зареєстровано 120 000 користувачів та 224 000 квартир / обєктів по всій території Америки. На сьогоднішній день в компанії працює 23 людини. У цьому році компанія планує розширитися до 50 осіб і активно набирає співробітників в свій київський офіс. Нагадаємо, що серед основних напрямків витрат, які планує здійснити Rentberry — розробка та впровадження нових функцій. Вони планують запустити систему оцінки ризиків для потенційних орендаторів та власників нерухомості. Також буде використано технології штучного інтелекту і Blockchain. В планах у команди — вихід за межі американського ринку та створення платформи, що буде доступною для користувачів в усьому світі.  
19.03.2018,13:17
0
Прес-служба Rentberry
Реклама 👇 Замовити

Продаж токенів стартував 5 грудня 2017 року. Через кілька годин вже була досягнута перша ціль: $3 млн. 28 лютого Rentberry завершила ІСО, зібравши у підсумку $30 млн.

Що відомо про стартап

Успішному продажу токенів сприяла наявність робочого продукту, що оперує на ринку США вже більше двох років, а також наявність інвестицій від великих венчурних фондів в розмірі $4 млн. Посприяло також і те, що ще до ICO про Rentberry написали провідні світові ЗМІ: The Wall Street Journal, BBC, NBC, HuffingtonPost та інші.

Випущені токени стануть платіжним засобом в рамках платформи, а зібрані кошти команда планує вкласти в розширення функцій і вихід на ринки нерухомості інших країн. Rentberry – український стартап, працює на ринку нерухомості в США. На даний момент на платформі зареєстровано 120 000 користувачів та 224 000 квартир / об’єктів по всій території Америки. На сьогоднішній день в компанії працює 23 людини. У цьому році компанія планує розширитися до 50 осіб і активно набирає співробітників в свій київський офіс.

Нагадаємо, що серед основних напрямків витрат, які планує здійснити Rentberry — розробка та впровадженняУкраїнський стартап Rentberry зібрав $30 млн на ІСО 1Стартап Rentberry з українськими засновниками залучив $2,8 млн інвестицій нових функцій. Вони планують запустити систему оцінки ризиків для потенційних орендаторів та власників нерухомості. Також буде використано технології штучного інтелекту і Blockchain. В планах у команди — вихід за межі американського ринку та створення платформи, що буде доступною для користувачів в усьому світі.

 

Джерело: AIN.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: