Реклама

Український художник проілюстрував новий альбом Елтона Джона

Čytaty latynkoju
Український художник проілюстрував новий альбом Елтона Джона

У трек-лист платівки увійшли композиції Сема Сміта, Еда Ширана, Майлі Сайрус, Coldplay, Pink, Lady Gaga, Logic, Florence + The Machine, The Killers та інших. Альбом проілюстрований роботами українця.

Що відомо про концепцію обкладинки

Обкладинку та ілюстрації для наповнення диска робив 27-річний Василь Колотуша, який працює в стилі «neon» з 2014 року. Всього було створено сім ілюстрацій. Одну із них можна побачити на обкладинці, а інші знаходяться всередині альбому. Обкладинка і інші ілюстрації – це нові роботи українського художника. Ідея повністю належить студії і клієнтові: вони мали повний контроль над процесом роботи, аж до вибору кольорової гами, схеми, ракурсів, деталей.

Новий альбом – це нове бачення пісень Елтона Джона через призму виконання молодих артистів. Студія хотіла отримати revamped-відчуття альбому, тому вони вирішили, що портрет в неоні найкраще впишеться в концепцію обкладинки.

Нагадаємо, що пісня українського гурту «ДахаБраха» сталаПісня «ДахаБраха» стала саундтреком для бренду Девіда Бекхема саундтреком для бренду Девіда Бекхема.  9 січня 2018-го у мережі з’явився відеоролик, де Бекхем та інші чоловіки рекламують його бренд House 99. У цьому ролику лунає пісня «Шо з-под дуба» гурту «ДахаБраха». Український гурт вперше потрапив у рекламну кампанію подібного рівня.

Додамо, що колишній британський футболіст Девід Бекхем заснував власний бренд під назвою House 99. Його спеціалізація – створення чоловічих засобів для догляду за шкірою та волоссям. Менеджер гурту Ірина Горбань розповіла Karabas Live, що у авторів реклами були плани саме на цей трек української команди. За її словами, вибір пісні був конкретний та чіткий, а автори реклами одразу прислали чорновий варіант продукту із українською музикою.