Google та Cosmopolitan запускають освітній онлайн-курс для українок

Čytaty latynkoju
Google та Cosmopolitan запускають освітній онлайн-курс для українок

Журнал Cosmopolitan Ukraine і Women’s Empowerment Program with Google презентують спільний проект – серію освітніх вебінарів Go Girl для жінок. Лекторки – професіоналки, лідерки думок та ідейні натхненниці – будуть ділитися своїм досвідом самореалізації за допомогою сучасних технологій, давати практичні рекомендації та виводити робочу формулу успіху для всіх учасниць проекту. Українські модель і стилістка розкажуть, як скласти базовий гардероб без зайвих витрат, розкриють фешн-секрети універсального стилю і розкажуть про тонкощі дрес-коду. Спікерами стануть Алла Костромічова і Рита Мурадова. Вони поділяться своїм досвідом використання сучасних технологій та інновацій у світі моди.

Хто ділитиметься законами успіху на вебінарах

Популярні б’юті-блогерки, експертки та it-girls поділяться секретами краси у великому місті. Так, Олена Сагун, б’юті-редактор журналу Harper’s Bazaar і авторка блогу Editors and Beauty, розповість, які програми допомагають їй стежити за собою. HR- і топ-менеджери великих компаній виділять основні помилки, яких ми припускаємося на співбесідах, розкажуть, як стати співробітником мрії, і поділяться досвідом на тему: «Як зібрати непереможну dream team. І перемогти». У цій категорії однією з лекторок стане Ярослава Гресь. Ярослава розповість, як сучасному підприємцеві розробити персональний брендинг і брендинг для власного бізнесу. Інші спікерки розкажуть, як побудувати успішний бізнес онлайн, який мінімальний бюджет для цього необхідний і як зрозуміти свого споживача.

Українські знаменитості відкриють учасницям закони успіху персонального бренду. Тут експертками стануть Маша Єфросініна та Аніта Луценко. Вони розкажуть, як залишатися собою в динамічному бізнес-світі та як подолати комплекси і встигати стежити за здоров’ям.

Яка структура проекту 

Проект складається з серії онлайн-семінарів, що триватимуть із 4 квітня до 8 травня. Протягом курсу експертки читатимуть лекції і відповідатимуть на твої запитання. Кожна серія передбачатиме можливість для діалогу: усі учасники трансляції зможуть ділитися думками та ставити питання один одному, обговорювати будь-які питання, що стосуються теми. Для кого буде корисним цей курс? Для активних дівчат будь-яких професій, різного віку і мрій, але з єдиною важливою метою в серці – стати найкращою версією себе. Для того, щоб взяти участь в програмі, варто заповнити анкету. Участь у програмі безкоштовна, кількість місць обмежена.

Нагадаємо, раніше Google запускав вже курсGoogle пропонує отримати сертифікат розробника за $99 для усіх, хто хоче отримати сертифікат розробника.